Selle veebilehe kõikide omaduste kasutamiseks on vaja kasutada küpsiseid. Aktiveerige küpsised ja värskendage oma veebilehitsejat. Pärast värskendamist kuvatakse ekraanile küpsiste haldamise dialoog.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid lehe funktsionaalsuse ja mugavuse tagamiseks ning statistika kogumiseks. Soovi korral saate seadeid igal ajal muuta. Selleks klõpsake suvandil „Muuda seadeid“. Kui nõustuste küpsiste kasutamisega, siis klõpsake „Jah, nõustun“. Meie privaatuspoliitika

 

Boschi meeskonnaga ühinemine

Boschi meeskonnaga ühinemine

Suured võimalused

Pakume koostööd soosivat keskkonda, kus peetakse lugu mitmekesisusest, pühendumisest töö- ja eraelu ühitamisele ja ettevõtte kultuuril põhinevast õiglusest.

 

Õpilased

Õpilased

Perspektiiviga töö leivad nii internid kui ka praktikandid. Koolivaheaegadel on üliõpilastel võimalik oma silmaga näha, kuidas me töötame.

Üliõpilased

Üliõpilased

Kogege Boschi tugeva partnerina kogu oma õpingute ajal. Omandage väärtuslikke kogemusi internatuuri ajal, kirjutage oma lõputöö koos meiega või valmistuge magistrikraadi saamiseks – pakume erinevaid võimalusi.

 
Koolilõpetanud

Koolilõpetanud

Ühinege meiega kohe pärast lõpetamist või valmistuge spetsialisti või juhi karjääriks. Selleks pakume lõpetajatele erinevaid programme.

Spetsialistid ja juhid

Spetsialistid ja juhid

Kas olete kogemustega ja oma valdkonnas väga pädev? Pakume kogemustega spetsialistele ja juhtidele väljakutserohkeid võimalusi karjääriredeli kõikidel astmetel.