Selle veebilehe kõikide omaduste kasutamiseks on vaja kasutada küpsiseid. Aktiveerige küpsised ja värskendage oma veebilehitsejat. Pärast värskendamist kuvatakse ekraanile küpsiste haldamise dialoog.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid lehe funktsionaalsuse ja mugavuse tagamiseks ning statistika kogumiseks. Soovi korral saate seadeid igal ajal muuta. Selleks klõpsake suvandil „Muuda seadeid“. Kui nõustuste küpsiste kasutamisega, siis klõpsake „Jah, nõustun“. Meie privaatuspoliitika

Bosch Security Systems ja Sony panid aluse partnerlusele videoturvarakenduste alal

 
 
 

15.11.2016 | Bosch Group | Ettevõtte uudised

  • Need kaks ettevõtet ühendavad oma jõud tehnilise koostöö kaudu videoturvalahenduste alal
  • Sony kõrge pildikvaliteet koos Boschi kogemusega videoanalüütika alal ja ülitõhusa bitikiirusega annavad eelised mõlema ettevõtte klientidele ning kehtestavad uued standardid
  • Bosch Security Systemsi müügi- ja turundusorganisatsioon teenindab ja toetab kõiki Sony videoturvarakenduste kliente kogu maailmas, välja arvatud Jaapanis

Grasbrunn, Saksamaa / Tokyo, Jaapan – Bosch Security Systems ja Sony Corporation sõlmisid lepingu äripartnerlussuhete loomiseks, et teha koostööd uudsete toodete ja lahenduste väljatöötamisel videopõhiste turvarakenduste valdkonnas. Alates 2017. aasta algusest ühendavad kaks ettevõtet oma tehnoloogiaalased teadmised, et seada uued standardid kõrg- ja madalresolutsiooniga videokujutiste alal. Ühe osana partnerluslepingust hakkab Sony videoturvarakenduste kliente teenindama ja toetama kõikidel turgudel, välja arvatud Jaapanis, Bosch Security Systemsi müügi- ja turundusorganisatsioon. Partnerluse peab heaks kiitma ka konkurentsiamet.

Kui Sony toob partnerlusse oma juhtiva kogemuse videokujutiste kvaliteedi ja omaduste alal, siis Bosch lisab sellele tipptasemel laiaulatuslikud teadmised toimiva videoanalüütika vallas andmete tõlgendamiseks ning lisaks sellele uudsed tehnoloogiad, et tagada ülitõhusad bitikiirused ja minimaalsed nõuded salvestamisele. „Ühendades kahe juhtiva videoturvarakendusi pakkuva ettevõtte unikaalse tehnoloogilise pädevuse ja tugevused, toob see koostöö otsustava pöörde videoturvatööstusesse. Kliendid saavad nautida Sony ülimat pildikvaliteeti, nagu 4K lahendused, ja Boschi bitikiiruse juhtimise ning videoanalüütika tulemusi,” ütles Sony korporatsiooni pilditöötlusseadmete ja -lahenduste valdkonna asepresident ning professionaalsete toodete sektori president Toru Katsumoto. „See ainulaadne partnerlus toetab ka Boschi nägemust asjade internetist. Videoturvakaamerad, täpsemalt andmed, mida need koguvad, omavad tähtsat osa asjade interneti edasises arengus. Videokaameraid võib nimetada asjade interneti silmadeks,” selgitas Bosch Security Systemsi president Gert van Iperen.

Sony videoturvarakenduste kliente hakkab teenindama ja toetama Bosch Security Systemsi vastav müügi- ja turundusosakond, pakkudes üleilmselt müügijärgset teenindust ja väljaõpet erinevates keeltes enam kui 50 riigis. „Bosch Security Systemsi üleilmne organisatsioon toetab seda spetsiaalset müügi- ja turundusosakonda, mis vastutab Sony kaubamärgiga toodete ning Sony klientide esmaklassilise toe ja teeninduse eest, et nad saaksid oma äritegevusele hoogu juurde anda,” lisas van Iperen. Sony jätkab videoturvatoodete arendamist ja tootmist oma kaubamärgi nime all.

Bosch Security Systems

Carola Hehle

Telefon +49 89 6290 2794

E-post: carola.hehle@de.bosch.com

www.boschsecurity.com

Sony Corporation

Corporate Communications

&CSR Department

Sony.Pressroom@sony.co.jp

http://www.sony.net

Bosch Group on üks juhtivaid globaalseid tehnoloogia ja teenuste pakkujaid. See annab tööd umbes 400 500 inimesele kogu maailmas (seisuga 31. detsember 2017). 2017. aastal oli ettevõtte käive 78 miljardit eurot. Selle tegevus on jaotatud nelja ärisektori vahel: Mobiilsed lahendused, Tööstustehnoloogia, Tarbekaubad ning Energeetika ja ehitustehnoloogia. IoT valdkonna liidrina pakub Bosch innovaatilisi lahendusi nutikodudele, nutilinnadele, ühendatud mobiilsuse ja ühendatud tööstuse tarvis. See kasutab oma kogemusi anduritehnoloogia, tarkvara ja teenuste alal, samuti omaenda IoT-pilve, et pakkuda oma klientidele ühendatud, domeeniüleseid lahendusi ühest allikast. Bosch Groupi strateegiline eesmärk on pakkuda innovaatilisi lahendusi ühendatud elu tarbeks. Bosch parandab elukvaliteeti kogu maailmas selliste toodete ja teenustega, mis on innovaatilised ja entusiasmi tekitavad. Lühidalt, Bosch loob tehnoloogiat, mis on "Leiutatud elamiseks." Bosch Groupi kuuluvad Robert Bosch GmbH ja selle ligikaudu 440 tütarettevõtet ning regionaalset ettevõtet umbes 60 riigis. Koos müügi- ja teeninduspartneritega katab Boschi globaalne tootmis- ja müügivõrgustik peaaegu kõiki maailma riike. Ettevõtte tulevase kasvu aluseks on selle innovaatiline tugevus. Boschi 125 asukohas üle kogu maailma töötab teadus- ja arendustegevuse alal 62 500 inimest.

Ettevõte loodi Stuttgardis 1886. aastal Robert Boschi (1861-1942) poolt kui „Peenmehhaanika ja elektritööde töökoda“. Robert Bosch GmbH eriline omandistruktuur tagab Bosch Groupi ettevõtlusvabaduse, mis võimaldab ettevõttel teha pikaajalisi plaane ning teha tuleviku kindlustamiseks märkimisväärseid investeeringuid. Üheksakümmend kaks protsenti Robert Bosch GmbH aktsiakapitalist kuulub heategevusorganisatsioonile Robert Bosch Stiftung GmbH. Hääleenamus kuulub tööstustrustile Robert Bosch Industrietreuhand KG. Ettevõtte omanikufunktsioone täidab trust. Ülejäänud aktsiad on Boschi perekonna ja Robert Bosch GmbH omanduses.

Lisateavet saab aadressil:

www.bosch.com

www.iot.bosch.com

www.bosch-press.com

twitter.com/BoschPresse