Selle veebilehe kõikide omaduste kasutamiseks on vaja kasutada küpsiseid. Aktiveerige küpsised ja värskendage oma veebilehitsejat. Pärast värskendamist kuvatakse ekraanile küpsiste haldamise dialoog.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid lehe funktsionaalsuse ja mugavuse tagamiseks ning statistika kogumiseks. Soovi korral saate seadeid igal ajal muuta. Selleks klõpsake suvandil „Muuda seadeid“. Kui nõustuste küpsiste kasutamisega, siis klõpsake „Jah, nõustun“. Meie privaatuspoliitika

Bosch käivitab Hiinas automaatjuhtimise programmi

 
 
 

Kontaktisikud


Mrs.
Marina Blomniece
Communication
Mukusalas str. 101
LV-1004 Riga
Latvia
Telefon
+371 67802080

 

24.04.2017 | | Ettevõtte uudised

  • Koostöölepingud ülitäpsete kaartide alal AutoNavi, Baidu ja NavInfoga
  • "Automaatne juhtimine on võimalik vaid ülitäpsete kaartide abil," räägib Boschi juhatuse liige dr Rolf Bulander.
  • Bosch viib automaatsed testsõidukid Hiina teedele koos Baidu internetikontserniga.
  • 2016. aastal edestas Bosch Mobility Solutions Hiinas turu kasvutempot, müügikäive suurenes 23,5%.empot, müügikäive suurenes 23,5%.
  • Messil Auto Shanghai esitleb Bosch oma nägemust pingevabast, õnnetustevabast ja heitmevabast liiklusest tulevikus.

Shanghai – Selleks, et isesõitvad autod Hiinas hoo sisse saaksid, on ikkagi vaja head ideed, kuidas genereerida ülitäpseid ja väga ajakohaseid kaarte. Bosch tahab seda muuta ja kirjutas alla koostöölepingud Hiina internetikontserniga Baidu ning kaardifirmadega AutoNavi ja NavInfo. Üheskoos töötavad kõik neli partnerit lahenduse leidmiseks, mis võimaldaks neil kasutada sõidukites olevate Boschi radari ja videoanduritega kogutud teavet kaartide genereerimiseks ja uuendamiseks. "Isesõitvad autod pole ilma ülitäpsete kaartideta võimalikud – ei Hiinas ega kuskil mujal maailmas," ütles Auto Shanghai eel Robert Bosch GmbH juhatuse liige ja liikluslahenduste ärisektori juhatuse esimees dr Rolf Bulander. Bosch on sihiks seadnud avatud, standarditud lähenemisviisi. Automaatsõidukid kasutavad Boschi anduritega kogutavaid andmeid oma asukoha määramiseks, mis on automaatjuhtimise seisukohalt hädavajalik. Need andmed on ühilduvad kolme partneri kaardiandmetega. Bosch, AutoNavi, Baidu ja NavInfo tahavad oma lahendust esitleda juba enne aasta lõppu.

74 protsenti hiinlastest tahavad automaatset juhtimist kasutada peatselt

Bosch ja Baidu internetikontsern lähevad veel sammu võrra kaugemalegi. Üheskoos on nad Jeep Cherokee baasil ehitanud testsõiduki osaliselt automaatseks juhtimiseks Hiina maanteedel. Testsõiduk on varustatud hulga Boschi komponentidega. Muuhulgas on seal viis radariandurit ja mitmeotstarbeline kaamera keskkonnatuvastuseks, ESP pidurijuhtimissüsteem ja elektrooniline roolivõimendi. "Automaatne juhtimine on Boschi jaoks globaalne teema," ütles Bulander. "Saksamaa, USA ja Jaapani järel saab Hiinast nüüd meie neljas katsepiirkond." Maailma suurima autoturuna, kus aastas toodetakse ligikaudu 28 miljonit sõidukit, on Hiina ühtlasi oluline müügiturg automaatjuhtimistehnoloogiatele. Hiina tarbijad on juba praegu selle teema suhtes väga avatud. Kuues riigis Boschi poolt korraldatud esinduslikus uuringus teatas 74 protsenti küsitletud hiinlastest, et neile meeldiks automaatse juhtimise kiire turuletoomine nende kodumaal. Võrdluseks: Saksamaal oli see näitaja 33% küsitletutest, USA-s aga 31%.

Bosch kasvab Hiinas automaatika, ühenduvuse ja elektrifitseerimise toel

Siiski on automaatne juhtimine vaid üks Boschi potentsiaalsetest kasvuvaldkondadest Hiinas. Messil Auto Shanghai esitleb firma oma kontseptuuringut selle kohta, kuidas võiks ühenduvus muuta auto tühipaljast transpordivahendist juhi isiklikuks assistendiks. Kaasaegsed kuvamisvahendid ja kasutajaliidesed rõhutavad automaatse ja ühendatud juhtimise eeliseid ja viivad meid tulevikus turvalise ning pingevaba liikluse poole. Bosch on valmis ka jõuseadmete tehnoloogia ja elektrifitseerimise valdkondade kasvuks. Kohandatud bensiini ja diislikütuse otsepritsesüsteemidega, hübriid- ja elektriautodele mõeldud süsteemilahenduste ja CNG jõuseadmete moodulkontseptiga saab Bosch aidata Hiina tootjatel täita Hiina6 heitmestandardeid.

Bosch Mobility Solutions edestas 2016. aastal Hiina turgu

Hiina on Boschi jaoks ühtaegu tähtis ja väga edukas turg. 2016. aastal saavutas tehnoloogia ja teenuste müüja Hiinas oma liikluslahendustega 66,3 miljardi RMB (9 miljardi euro) suuruse käibe. Eelmise aastaga võrreldes tähendas see 23,5% kasvu. Samal perioodil kasvas Hiina autoturg 14%. "Hiina on ja jääb meile kasvu sünonüümiks. 2016. aastal tegime siin 20 protsenti oma liikluslahenduste sektori müügikäibest," ütles Bulander. Hetkel annab Bosch Hiina 21 tootmisobjektil Hiina liikluslahenduste sektoris tööd enam kui 34 000 inimesele. Nende seas on üle 4600 arendaja, kes töötavad 12 Boschi tehnoloogiakeskuses kohalikule turule suunatud innovatsiooni nimel.

TUTVUGE BOSCHIGA MESSIL AUTO SHANGHAI 2017

Loosungiga "Nutikam liiklus" näitab Bosch 19-28. aprillil 2017 messil Auto Shanghai oma ideid selle kohta, kuidas tuleviku autost saab juhi isiklik assistent. Tehnoloogia ja teenuste ettevõtte stend hallis 5.1 esitab ühtlasi oma nägemust pingevabast, õnnetustevabast ja heitmevabast liiklusest tulevikus.

Bosch Group on üks juhtivaid globaalseid tehnoloogia ja teenuste pakkujaid. See annab tööd umbes 400 500 inimesele kogu maailmas (seisuga 31. detsember 2017). 2017. aastal oli ettevõtte käive 78 miljardit eurot. Selle tegevus on jaotatud nelja ärisektori vahel: Mobiilsed lahendused, Tööstustehnoloogia, Tarbekaubad ning Energeetika ja ehitustehnoloogia. IoT valdkonna liidrina pakub Bosch innovaatilisi lahendusi nutikodudele, nutilinnadele, ühendatud mobiilsuse ja ühendatud tööstuse tarvis. See kasutab oma kogemusi anduritehnoloogia, tarkvara ja teenuste alal, samuti omaenda IoT-pilve, et pakkuda oma klientidele ühendatud, domeeniüleseid lahendusi ühest allikast. Bosch Groupi strateegiline eesmärk on pakkuda innovaatilisi lahendusi ühendatud elu tarbeks. Bosch parandab elukvaliteeti kogu maailmas selliste toodete ja teenustega, mis on innovaatilised ja entusiasmi tekitavad. Lühidalt, Bosch loob tehnoloogiat, mis on "Leiutatud elamiseks." Bosch Groupi kuuluvad Robert Bosch GmbH ja selle ligikaudu 440 tütarettevõtet ning regionaalset ettevõtet umbes 60 riigis. Koos müügi- ja teeninduspartneritega katab Boschi globaalne tootmis- ja müügivõrgustik peaaegu kõiki maailma riike. Ettevõtte tulevase kasvu aluseks on selle innovaatiline tugevus. Boschi 125 asukohas üle kogu maailma töötab teadus- ja arendustegevuse alal 62 500 inimest.

Ettevõte loodi Stuttgardis 1886. aastal Robert Boschi (1861-1942) poolt kui „Peenmehhaanika ja elektritööde töökoda“. Robert Bosch GmbH eriline omandistruktuur tagab Bosch Groupi ettevõtlusvabaduse, mis võimaldab ettevõttel teha pikaajalisi plaane ning teha tuleviku kindlustamiseks märkimisväärseid investeeringuid. Üheksakümmend kaks protsenti Robert Bosch GmbH aktsiakapitalist kuulub heategevusorganisatsioonile Robert Bosch Stiftung GmbH. Hääleenamus kuulub tööstustrustile Robert Bosch Industrietreuhand KG. Ettevõtte omanikufunktsioone täidab trust. Ülejäänud aktsiad on Boschi perekonna ja Robert Bosch GmbH omanduses.

Lisateavet saab aadressil:

www.bosch.com

www.iot.bosch.com

www.bosch-press.com

twitter.com/BoschPresse