Selle veebilehe kõikide omaduste kasutamiseks on vaja kasutada küpsiseid. Aktiveerige küpsised ja värskendage oma veebilehitsejat. Pärast värskendamist kuvatakse ekraanile küpsiste haldamise dialoog.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid lehe funktsionaalsuse ja mugavuse tagamiseks ning statistika kogumiseks. Soovi korral saate seadeid igal ajal muuta. Selleks klõpsake suvandil „Muuda seadeid“. Kui nõustuste küpsiste kasutamisega, siis klõpsake „Jah, nõustun“. Meie privaatuspoliitika

 

Tuleviku energia

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Mis on need tehnoloogiad, mis aitavad suurendada taastuvenergia kasutamist kodus, autos ja tööstuses?

Meie suurimad uurimisprojektid keskenduvad tehnoloogiatele, mis kasutavad taastuvaid energiaallikaid ning uusi sel moel saadud energiat salvestavaid süsteeme.

Meie kogemuste tugevdamiseks ning arendusprotsessi kiirendamiseks loome arenduspartnerlusi teiste ettevõtete, teadusasutuste ning muidugi ülikoolidega, pannes erilise rõhu orgaanilisele fotogalvaanikale, mereenergia kasutamisele ja liitiumioonakudele. Samuti oleme seotud kliimakaitse kõrgtehnoloogilise strateegiaga, mille algatas 2007. aastal Saksamaa haridus- ja teadusministeerium (BMBF).