Selle veebilehe kõikide omaduste kasutamiseks on vaja kasutada küpsiseid. Aktiveerige küpsised ja värskendage oma veebilehitsejat. Pärast värskendamist kuvatakse ekraanile küpsiste haldamise dialoog.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid lehe funktsionaalsuse ja mugavuse tagamiseks ning statistika kogumiseks. Soovi korral saate seadeid igal ajal muuta. Selleks klõpsake suvandil „Muuda seadeid“. Kui nõustuste küpsiste kasutamisega, siis klõpsake „Jah, nõustun“. Meie privaatuspoliitika

 

Edu mitmekesisuse kaudu

Edu mitmekesisuse kaudu

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Edu mitmekesisuse kaudu

Boschis hinnatakse töötajate kaugeleulatuvat kogemust ja kultuurilist mitmekesisust loovuse ning innovatsiooni allikana.

Bosch annab tööd enam kui 300 000 töötajale, kes esindavad 200 erinevat kultuuri 300 asukohas umbes 150 riigis. 50 riigis töötab koguni 30 000 teadlast ja arendajat. Umbes 90 protsenti teadusrühmadest on olemuselt rahvusvahelised. See tähendab, et hea koostöö on hädavajalik, eriti kuna suurem osa sellest on korraldatud virtuaalselt. Isegi üksikutes kohtades, näiteks Abstatti insenerikeskuses Heilbronni lähedal, pole sugugi haruldane, kui töötajate seas on inimesi 30 erinevast rahvusest.

Kõigile töötajatele ühise aluspõhja andmiseks, tagamaks, et kõik nad tunnevad end ettevõttes koduselt ning võimaldamaks neil oma potentsiaali täielikult avada lõi Bosch „orientatsioonimaja“. See esindab ka Boschi nägemust ja väärtusi. Selles suhtes on need ühised põhiväärtused ettevõtte jaoks sama tähtsad kui mitmekesisus, millele Bosch oma väärtuskoodeksis ning Saksa mitmekesisushartale alla kirjutades on pühendunud. Boschi jaoks on tema töötajate regionaalsed ja kultuurilised juured koos nende isikuomadustega ülemaailmse edu olulisteks ehituskivideks.