Selle veebilehe kõikide omaduste kasutamiseks on vaja kasutada küpsiseid. Aktiveerige küpsised ja värskendage oma veebilehitsejat. Pärast värskendamist kuvatakse ekraanile küpsiste haldamise dialoog.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid lehe funktsionaalsuse ja mugavuse tagamiseks ning statistika kogumiseks. Soovi korral saate seadeid igal ajal muuta. Selleks klõpsake suvandil „Muuda seadeid“. Kui nõustuste küpsiste kasutamisega, siis klõpsake „Jah, nõustun“. Meie privaatuspoliitika

 

Autode järelturg

Autode järelturg

Autotehnoloogia ärisektor (AA) pakub üle maailma järelturu sõidukitele remonditöötöökodasid koos täieliku diagnostika ning remonditöökodade seadmete tootevalikuga. Lisaks ka laia varuosade valikut- uutest ja vahetusfondi varuosadest kuni remonditööde lahendusteni seda nii sõiduautodele kui veokitele. Selle tooteportfelli kuuluvad nii Boschi originaalseadmed kui ka järelturu tooted ja teenused arendatud ning toodetud in-house.

Enam kui 18 000 töötajat 150 riigis ning globaalne logistikavõrgustik tagavad, et ligi 650 000 erinevat varuosa jõuaksid klientideni kiiresti ja õigeaegselt.

„Automotive Service Solutions“ haldab testimis- ja remonditöökodade tehnikat, diagnostikatarkvara, pakub tehnilist koolitust ning tuge. Lisaks on osakond vastutav „Bosch Service“ remonditöökodade kontseptsiooni eest, mis oma 16 500 töökojaga on üks maailma suurim sõltumatu remonditöökodade kett. AA on vastutav ka rohkem kui 800 „Auto Crew“ partneri eest.