Selle veebilehe kõikide omaduste kasutamiseks on vaja kasutada küpsiseid. Aktiveerige küpsised ja värskendage oma veebilehitsejat. Pärast värskendamist kuvatakse ekraanile küpsiste haldamise dialoog.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid lehe funktsionaalsuse ja mugavuse tagamiseks ning statistika kogumiseks. Soovi korral saate seadeid igal ajal muuta. Selleks klõpsake suvandil „Muuda seadeid“. Kui nõustuste küpsiste kasutamisega, siis klõpsake „Jah, nõustun“. Meie privaatuspoliitika

 

Ajamite ja juhtimissüsteemide tehnoloogia

Veo- ja juhtimistehnoloogia

Meie tütarettevõtte tootelehtedele

Bosch Rexroth on juhtiv ajami- ja juhtsüsteemide tehnoloogiate tarnija maailmas. Sõltumata liikumisega seotud ülesandest, millega kliendid kogu maailmas kokku puutuvad, on klientide käsutuses alati Bosch Rexrothi meeskond koos kohalike kogemuste ja asjakohaste teadmistega eri tööstusharudest ning kõikidest ajami- ja juhtsüsteemide tehnoloogiatest. Meie töötajad võtavad klientide pakutud väljakutsed kirega vastu ja tegelevad nendega seni, kuni lahendus on leitud. Tänu sellele on Bosch Rexroth tugev ja usaldusväärne partner mobiilsusrakenduste, masinatööstuses kasutatavate rakenduste, tehnoloogia ja tehaste automatiseerimise alal. Ajameid ja juhtsüsteeme tootev ettevõte töötab välja, toodab ja turustab oma komponente ja süsteemilahendusi enam kui 80 riigis. Tootevalikuga, mis hõlmab kõiki tehnoloogiaid, laiapõhjalisi teenuseid ja kliendituge, näeb Bosch Rexroth ennast pädeva partnerina kogu masina elutsükli ajal.