Selle veebilehe kõikide omaduste kasutamiseks on vaja kasutada küpsiseid. Aktiveerige küpsised ja värskendage oma veebilehitsejat. Pärast värskendamist kuvatakse ekraanile küpsiste haldamise dialoog.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid lehe funktsionaalsuse ja mugavuse tagamiseks ning statistika kogumiseks. Soovi korral saate seadeid igal ajal muuta. Selleks klõpsake suvandil „Muuda seadeid“. Kui nõustuste küpsiste kasutamisega, siis klõpsake „Jah, nõustun“. Meie privaatuspoliitika

 

Elektritööriistad

Elektritööriistad

Bosch Groupi elektritööriistade divisjon on üks üleilmsetest turuliidritest elektritööriistade, elektritööriistade tarvikute ja mõõteseadmete alal. 2015. aastal oli ligi 20 000 töötajaga üksuse käive umbes 4,5 miljardit eurot, millest umbes 85% moodustas müük väljaspool Saksamaad. Üksus, mis hõlmab selliseid kaubamärke nagu Bosch, Skil ja Dremel, keskendub kliendile ja pöörab suurt tähelepanu tehnoloogilisele arengule.

Edu põhialuseks on uuendusmeelsus ja uuenduste väljatöötamise kiirus. Üksuse 2015. aasta käibest moodustas umbes kolmandiku toodete müük, mis olid turul olnud alla kahe aasta. 2016. aastal toob Boschi elektritööriistade divisjon Saksamaa turule taas kord üle 100 uue toote oma neljas äritegevuse valdkonnas – elektritööriistade, tarvikute, mõõteseadmete ja aiatööriistade alal.