Selle veebilehe kõikide omaduste kasutamiseks on vaja kasutada küpsiseid. Aktiveerige küpsised ja värskendage oma veebilehitsejat. Pärast värskendamist kuvatakse ekraanile küpsiste haldamise dialoog.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid lehe funktsionaalsuse ja mugavuse tagamiseks ning statistika kogumiseks. Soovi korral saate seadeid igal ajal muuta. Selleks klõpsake suvandil „Muuda seadeid“. Kui nõustuste küpsiste kasutamisega, siis klõpsake „Jah, nõustun“. Meie privaatuspoliitika

Termotehnoloogia

Termotehnoloogia
Termotehnoloogia

Ettevõtte teave

Täielikult meile kuuluv tütarettevõte, Bosch Thermotechnik GmbH, on juhtivaid rahvusvahelisi kütteseadmete ja boilerite tootjaid. Pakkudes tubast mugavust energiatõhusate ja keskkonnasõbralike kütte- ja kuumaveelahenduste näol, keskendub Bosch Thermotechnology meie klientide huvides kestlikule ressursihaldusele, samuti süsteemi paindlikkusele ja kasutajasõbralikkusele.

Bosch Thermotechnology hõlmab selliseid rahvusvahelisi ja regionaalseid kaubamärke nagu Bosch, Buderus ja Junkers. Põrandal seisvatest ja seinale riputatavatest boileritest soojuspumpadeni, päikeseküttesüsteemidest tahkekütusekateldeni, koostootmisjaamadest tööstuskateldeni - Bosch Thermotechnology tooteportfell pakub energiatõhususe ja keskkonnasobivuse esirinnas olevaid süsteeme.