Selle veebilehe kõikide omaduste kasutamiseks on vaja kasutada küpsiseid. Aktiveerige küpsised ja värskendage oma veebilehitsejat. Pärast värskendamist kuvatakse ekraanile küpsiste haldamise dialoog.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid lehe funktsionaalsuse ja mugavuse tagamiseks ning statistika kogumiseks. Soovi korral saate seadeid igal ajal muuta. Selleks klõpsake suvandil „Muuda seadeid“. Kui nõustuste küpsiste kasutamisega, siis klõpsake „Jah, nõustun“. Meie privaatuspoliitika

Meie kaubamärgid

Boschi kontsern on juhtiv rahvusvaheline tehnoloogia- ja teenindusettevõte, mis on tegev nelja sektoris: lahendused mobiilsusele, tööstustehnika, tarbekaubad ning kütte-, ventilatsiooni- ja hoonetehnika. Boschi kontserni eesmärk on tõsta uuenduslike ja tõhusate toodete ja teenustega inimeste elukvaliteeti. Peale kaubamärgi Bosch kuuluvad Boschi kontsernile ka teised kaubamärgid, mis on välja töötatud klientide individuaalseid vajadusi arvestades. Alltoodud ülevaatest näete, millised Boschi kontserni kaubamärgid on Teile Teie igapäevaelus abiks.

Traditsioonidega kaubamärk Beissbarth töötati välja 1899. aastal Münchenis, selle all pakutakse täppismõõteriistu autotootjatele ja töökodadele. Lisaks veermiku ja pidurite kontrollimise seadmetele pakub Beissbarth ka rehvide paigaldamise seadmeid, rataste tasakaalustamise seadmeid, kliimaseadmeid ja tõstelavasid.

Beissbarth

Bosch Car Service on esindatud 150 riigis kokku ligikaudu 13 000 töökojaga. Boschi töökodades hooldatakse kõiki sõidukeid, olenemata margist, Bosch Car Service ekspertidel on suurepärased teadmised kaasaegsest sõidukitehnoloogiast, mis tagavad sõiduki probleemideta töö. Meie lubadus kõlab – „Teie auto jaoks teeme me kõik“.

Bosch Car Service

Bosch Diesel Center

Bosch Diesel Center on asjatundlik hoolduskeskus, kus pakutakse töökodadele, autoparkidele ja eraklientidele professionaalseid lahendusi kõigi Boschi diiselsissepritsesüsteemide ja -komponentide diagnostikaks, remondiks ja hoolduseks. Bosch Diesel Centeri võrgustik on levinud üle kogu maailma ning sellel on ligi 3400 frantsiisilepingu põhist esindust ja silmapaistev maine asjatundliku keskusena kõigis diiselmootorite remonti ja hooldust puudutavates küsimustes.

Bosch Diesel Center

Üleilmses Rexrothi kaubamärgis on ühendatud ökonoomne, täpne, turvaline ja energiatõhus ajami- ja juhtsüsteemide tehnoloogia. Nii uuenduslikud komponendid kui ka kohandatud lahendused liigutavad igas suuruses masinaid ja süsteeme. Mobiilsusrakenduste, masinatööstuses kasutatavate rakenduste ning tehnoloogiate ja tehaste automatiseerimise turusegmentide üleilmsete kogemuste ühendamine tagab klientidele mugavuse saada terviklik lahendus ühest kohast.

Bosch Rexroth

Rahvusvahelise kaubamärgi Buderus all pakume esmaklassilisi süsteemseid lahendusi kütte-, ventilatsiooni- ja jahutusseadmete valdkonnas, mida saab kasutada nii koduses majapidamises kui ka tööstus- ja ärihoonetes.

Buderus

Rahvusvaheliselt tegutsev kaubamärk CST/berger sümboliseerib täpset mõõtmist. Vastupidavuse poolest vastavad tooted tehnika kõrgeimale tasemele ja neid on testitud äärmuslikes tingimustes.

CST/berger

CoremanNet on tööstuslik tarkvaralahendus kasutusressursi ammendanud osade ja materjalide struktureeritud, läbipaistvaks ja lihtsaks tagastamiseks.

CoremanNet võimaldab seega autoosade ümbertöötlemist kogu Euroopas ja loob seega aluse ressursse säästvaks keskkonnakaitseks.

CoremanNet

Rahvusvaheliselt tegutsev kaubamärk Dremel pakub tööriistu, oskusteavet ja hooldust. Juhtlause "life and home solutions" sümboliseerib Dremeli esmaklassilisi tooteid, mis on lihtsalt käsitsetavad, kerged, kompaktsed, täpsed ja kiired.

Dremel

Dynacord on juhtivaid professionaalidele ettenähtud audiosüsteemide tootjaid Euroopas. Tootevalikusse kuuluvad kõlarid, võimendid, digitaalsed signaalitöötlusseadmed ja mikserpuldid. Dynacordi tooted on parim valik nii mobiilsete audiorakenduste korral kui ka kontsertidel ja statsionaarsetes paigaldistes.

Dynacord

Electro-Voice toodab oma klassi parimaid professionaalidele ettenähtud audiotooteid, sh kõlareid, mikrofone ja elektroonikasüsteeme. Tooteid kasutatakse kogu maailmas alates staadionitest kuni pühakodadeni ning teisaldatavates ja statsionaarsetes helirakendustes.

Electro-Voice

Rahvusvaheliselt tegutseva kaubamärgi Freud all pakutakse uuenduslikke ja kvaliteetseid lõikamis-/lihvimisseadmeid. Eesmärk on pakkuda uuenduslikke tooteid ja pädevat nõustamist ning tugevate partnerite ja usaldusväärse ja kliendisõbraliku teeninduse abil täita ja ületada klientide ootusi.

Freud

HC-Cargo kaubamärgi all toodetakse autoosi. Rohkem kui 85 riigis pakub HC-Cargo kaasaegse veebipoe kaudu otse töökodadele ulatuslikku ja soodsat elektriliste varuosade valikut.

HC-Cargo

Rahvusvaheline kaubamärk Hawera pakub võimsaid tööriistu efektiivseks tööks ehitusobjektidel. Tooted on väga kõrge kvaliteediga ja võimaldavad teha väiksema vaevaga rohkem tööd.

Hawera

Rahvusvaheline kaubamärk Junkers hõlmab nutikaid energiasäästlikke küttesüsteeme mis tahes vajaduseks.

Junkers

Ameerika Ühendriikides loodud kaubamärk OTC on alates 1925. aastast kujunenud välja rahvusvaheliseks kaubamärgiks, mille all pakutakse kvaliteetseid tooteid alates sõidukidiagnostikavarustusest kuni autotöökodadele ette nähtud profitööriistadeni.

OTC

RTS on olnud leviedastuse ja tootmise sisesidesüsteemide esirinnas juba üle 40 aasta ning säilitab oma juhtpositsiooni, ühendades toodetes tulevikku suunatud omadused ja järeleproovitud töökindluse.

RTS

Rahvusvaheliselt esindatud kaubamärk Robinair on juhtiv kliimatehnika valdkonnas. Robinairi iseloomustavad pidevad uuendused kliimatehnika alal ja lai tootevalik.

Robinair

Rahvusvaheliselt tegutsev kaubamärk sia Abrasives tähendab juhtivat tehnoloogiat, tootmisalast pädevust, uuenduslikke lihvimislahendusi ja professionaalset nõustamist kaasaegselt sisustatud koolituskeskustes või kliendi juures kohapeal.

Sia Abrasives

Unipoint on üks maailma suurimaid starterite, generaatorite, temperatuuriregulaatorite ja klaasipühkijate tootjaid. Unipoint pakub suurepärast kliendituge, konkurentsivõimelisi hindu ja turundusabi OEM/OES ja järelturu klientidele. „Ainulaadne kvaliteet – Ainulaadne väärtus – Unipoint“.

Unipoint

Kaubamärk Zexel on juhtiv esmaklassiliste tavadiislisüsteemide OE-tarnija Aasias.

Zexel