Selle veebilehe kõikide omaduste kasutamiseks on vaja kasutada küpsiseid. Aktiveerige küpsised ja värskendage oma veebilehitsejat. Pärast värskendamist kuvatakse ekraanile küpsiste haldamise dialoog.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid lehe funktsionaalsuse ja mugavuse tagamiseks ning statistika kogumiseks. Soovi korral saate seadeid igal ajal muuta. Selleks klõpsake suvandil „Muuda seadeid“. Kui nõustuste küpsiste kasutamisega, siis klõpsake „Jah, nõustun“. Meie privaatuspoliitika

 

Patendid
Ideed tulevikuks

Uued ideed on Boschis edutoovaks tavaks. Iga päev kõikjal maailmas arendavad tuhanded Boschi töötajad uusi tooteid ning täiustavad ja uuendavad süstemaatiliselt juba olemasolevaid.

Bosch - teie leiutajast partner

Kas teil on patente või tehnilisi uuendusi, mis võiksid Boschile huvi pakkuda? Uurime meelsasti, kas teie leiutise kasutamine Boschis võiks olla põhjendatud.

Kuidas sai Bosch tehnoloogialiidriks nii paljudes valdkondades? Tänu väsimatule ja lõputule teadustööle firma arenduskeskustes. Just siin sündisid revolutsioonilised piduri- ja turvasüsteemid nagu ABS ja ESP®, uued heitgaaside vähendamise süsteemid ja palju muudki. Tänu uutele, patenteeritud edusammudele on neid pidevalt parandatud.

Võimekate, ohutute ja keskkonnasõbralike ning samas lihtsalt kasutatavate toodete taga on reeglina pikk arendus- ja patendiajalugu.

Boschi patendid üle maailma


Kuna Bosch tegutseb kogu maailmas, siis on ka firma patendid registreeritud paljudes riikides. Erinevatesse patendibüroodesse esitatud patenditaotlused on tõendiks Bosch Groupi töötajate loovusest ning Boschi rollist innovatsiooni globaalse eestvedajana. Patenditaotluste arvu poolest on Bosch olulistel turgudel juhtpositsioonil.

Kommertsõiguste kaitse


Patendid on oluliseks vahendiks aastatepikkuste kulukate teadusuuringute tulemuste kaitsmisel imiteerijate eest. Need ei võimalda üksnes Boschil kaitsta oma tehnoloogilist juhtpositsiooni, vaid ka teistel selles litsentsivõtjatenaosaleda . Bosch hoiab käigus keerukat süsteemi, mis tagab, et ettevõtte õigused oleks kaitstud ning tuvastab igasugused nende õiguste rikkumised.