Selle veebilehe kõikide omaduste kasutamiseks on vaja kasutada küpsiseid. Aktiveerige küpsised ja värskendage oma veebilehitsejat. Pärast värskendamist kuvatakse ekraanile küpsiste haldamise dialoog.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid lehe funktsionaalsuse ja mugavuse tagamiseks ning statistika kogumiseks. Soovi korral saate seadeid igal ajal muuta. Selleks klõpsake suvandil „Muuda seadeid“. Kui nõustuste küpsiste kasutamisega, siis klõpsake „Jah, nõustun“. Meie privaatuspoliitika

 

Vastutus

Keskkond ja kliima

Keskkond ja kliima

Boschi kreedo on anda tehnoloogilisi vastuseid ökoloogilistele küsimustele. Selleks investeerib Bosch umbes 50% oma uurimis- ja arendustegevuse eelarvest tehnoloogiatesse, mis aitavad kaitsta keskkonda ja säilitada ressursse. Sellised tooted moodustavad tubli kolmandiku käibest.

Tooted ja kliendid

Tooted ja kliendid

Keskkonnakaitse on tulevikus hiiglaslik kasvuturg. Lähiaastatel on energiatõhusust parandavad või heitgaase vähendavad rohelised tehnoloogiad oluliseks kasvuteguriks.

Töötajad ja noored talendid

Töötajad ja noored talendid

Uusi tooteid arendades ja uusi ärivaldkondi luues on tähtis, et Boschis töötaksid esmaklassilised spetsialistid ning et me julgustaksime neid oma potentsiaali täielikult ära kasutama.

 
Ühiskond ja pühendumus

Ühiskond ja pühendumus

Bosch Groupi sotsiaalne pühendumus on aja jooksul arenenud ja põhineb meie ettevõtte asutaja Robert Boschi veendumustel. Ettevõte toetab mitmeid heategevusasutusi ja projekte, mis keskenduvad noorte teadustalentide toetamisele ning sponsoreerivad heategevaid algatusi meie ülemaailmsete asukohtade tegevuspiirkondades.

Ettevõtte juhtimine

Ettevõtte juhtimine

Mille jõul liiguvad autod 20 või 30 aasta pärast? Millised toormaterjalid on siis veel kättesaadavad? Milliseid nõudeid esitavad inimesed tulevikus transpordile ja energiatarnetele? Igaks, kes selliseid küsimusi esitab, leiab end vastamisi meid kõiki mõjutavate muutusprotsessidega nagu globaliseerumine, demograafilised arengud, kliimamuutus ja ressursside säästmine. Seepärast analüüsibki Bosch regulaarselt alustingimuste prognoositud arenguid, mida üheskoos tuntakse megatrendidena.

Aruandlus ja andmed

Aruandlus ja andmed

Meie praeguses aruandes anname ülevaate, mida Bosch töötajad ülemaailmselt teevad selleks, et aidata saavutada ambitsioonikaid ning jätkusuutlike eesmärke.