Selle veebilehe kõikide omaduste kasutamiseks on vaja kasutada küpsiseid. Aktiveerige küpsised ja värskendage oma veebilehitsejat. Pärast värskendamist kuvatakse ekraanile küpsiste haldamise dialoog.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid lehe funktsionaalsuse ja mugavuse tagamiseks ning statistika kogumiseks. Soovi korral saate seadeid igal ajal muuta. Selleks klõpsake suvandil „Muuda seadeid“. Kui nõustuste küpsiste kasutamisega, siis klõpsake „Jah, nõustun“. Meie privaatuspoliitika

 

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Vastutus loob usaldust

Robert Boschi vaim - tänaseni ettevõtet kujundamas

Innovatsioon


Põnev teadus Boschis

Firma teadustegevus

Alused Boschi uuendustele on pandud teadus- ja arendus tehnika ettevõtlussektoris. Meie kaastöötajad üle maailma töötavad meie nägemusega uusimatest arengutest.


Homsed tehnoloogiad, materjalid ja süsteemid

Teadussektorid

Bosch on üks maailma suurimaid tehnoloogia- ja teaduskeskusi. Siin kuju võtvate kõrgtehnoloogiliste projektide seas on nii tõhusad autokomponendid ja võimsad elektritööriistad kui navigatsiooni- ja jälgimissüsteemid.


Ideed tulevikuks

Patendid

Iga tund võtab Boschis kuju uusi patente, mis teevad meie tooted veelgi tõhusamaks, lihtsamalt kasutatavaks, turvalisemaks ja keskkonnasõbralikumaks.


Kestlikkus


Mitte ainult majanduslikud tegurid

Vastutus

Meie jaoks tähendab firma sotsiaalne vastutus ehk kestlikkus seda, et meie äristrateegia ei võta arvesse üksnes majanduslike, vaid ka ökoloogilisi ja sotsiaalseid tegureid.


Juriidiliste nõuete järgimine

Õiguskuulekus

Osana Boschi põhiväärtusest „Usaldusväärsus, usutavus ja legaalsus“ toetame tingimusteta õiguskuulekust. Selle põhimõtte tähtsuse rõhutamiseks oleme kokku võtnud kõigi olulisemate seaduste ja firma sisereeglite põhipunktid.


Põhiväärtused

Meie põhiväärtused: muutuste ja kestvuse omaksvõtt

Põhiväärtused

Bosch on alati olnud väärtuspõhine ettevõte. Paljusid meie põhiväärtustest võib jälgida tagasi kuni asutaja Robert Boschini. Meie väärtused väljendavad suhtumist ettevõtte tegevusse.