Icon--AD-black-48x48Icon--address-consumer-data-black-48x48Icon--appointment-black-48x48Icon--back-left-black-48x48Icon--calendar-black-48x48Icon--Checkbox-checkIcon--clock-black-48x48Icon--close-black-48x48Icon--compare-black-48x48Icon--confirmation-black-48x48Icon--dealer-details-black-48x48Icon--delete-black-48x48Icon--delivery-black-48x48Icon--down-black-48x48Icon--download-black-48x48Ic-OverlayAlertIcon--externallink-black-48x48Icon-Filledforward-right_adjustedIcon--grid-view-black-48x48Icon--info-i-black-48x48Icon--Less-minimize-black-48x48Icon-FilledIcon--List-Check-blackIcon--List-Cross-blackIcon--list-view-mobile-black-48x48Icon--list-view-black-48x48Icon--More-Maximize-black-48x48Icon--my-product-black-48x48Icon--newsletter-black-48x48Icon--payment-black-48x48Icon--print-black-48x48Icon--promotion-black-48x48Icon--registration-black-48x48Icon--Reset-black-48x48share-circle1Icon--share-black-48x48Icon--shopping-cart-black-48x48Icon--start-play-black-48x48Icon--store-locator-black-48x48Ic-OverlayAlertIcon--summary-black-48x48tumblrIcon-FilledvineIc-OverlayAlertwhishlist

See veebisait kasutab küpsiseid funktsionaalsuse, mugavuse ja statistika otstarbel. Saate seda sätet igal ajal muuta, klõpsates nuppu Muuda sätteid. Kui nõustute küpsiste sellise kasutamisega, klõpsake nuppu Jah, nõustun.

Küpsised

Sellel veebisaidil kasutatavad küpsised

Küpsiste kasutamine

Boschi küpsised
Bosch kasutab küpsiseid ja aktiivkomponente (nt JavaScripti) külastajate eelistuste jälgimiseks ja veebisaitide kujunduse kohandamiseks.
Küpsised on väikesed tekstifailid, mis talletatakse teie arvutisse, kui meie veebisaiti külastate. Saate küpsised igal ajal kustutada. Selle tagajärjel aga ei pruugi kõik funktsioonid olla enam saadaval. Teavet küpsiste kustutamise kohta vaadake oma brauseri spikrist.

Bosch võimaldab teil küpsiste kasutamist juhtida. Selleks klõpsake jaluses linki Privaatsussätted. Seal saate konfigureerida, milliseid küpsiseid soovite kasutada.

Meie küpsiste kategooriad on järgmised.
Vajalikud küpsised (1. etapp)
Need küpsised on meie veebisaitidele ja nende funktsioonidele hädavajalikud nõuetekohaseks tööks, näiteks küpsiste lubade meeldejätmiseks.

Mugavusküpsised (2. etapp)
Need küpsised võimaldavad meil parandada veebisaitide kasutatavust ja jõudlust, näiteks piirkonna ja riigi valiku meeldejätmiseks.

Statistikaküpsised (3. etapp)
Need küpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas te meie veebisaite kasutate. Etappides 1 (vajalikud küpsised) ja 2 (mugavusküpsised) mõõdetakse anonüümselt pöördumisi, kasutades seansiküpsiseid. Etapis 3 (statistikaküpsised) talletatakse küpsis teie arvutisse kuni 12 kuuks.

Sihtimisküpsised (4. etapp)
Praegu me sihtimist ega sihtimisküpsiseid ei kasuta.

Third-party cookies
Mõni Boschi veebisait sisaldab sisu ja teenuseid muudelt pakkujatelt (nt YouTube, Facebook, Google, Twitter), kes omakorda võivad kasutada küpsiseid ning aktiivkomponente. Boschil ei ole võimalik mõjutada, kuidas need pakkujad isikuandmeid töötlevad.
Pange tähele, et Boschi pakutav võimalus kasutatavate küpsiste sätete konfigureerimiseks ei mõjuta teiste pakkujate (nt YouTube, Facebook, Google, Twitter) küpsised ega aktiivkomponente.
Teavet nende küpsiste kasutamise ja teie andmete käsitlemise kohta vaadake asjakohase pakkuja veebisaidilt.

Lisateavet selle kohta, kuidas me suhtluslisandmooduleid kasutame, leiate jaotisest Suhtluslisandmoodulite kasutamine suhtlusmeedia osana privaatsusavalduses.

Boschi kasutatavad küpsised: 1. etapp (vajalikud küpsised)

Nimi: privacy-accepted
Kategooria: vajalik
Tüüp: püsiv
Seda küpsist talletatakse kuni 12 kuud või seni, kuni tühistate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks.
Otstarve:
jätab meelde teie nõusoleku sellel veebisaidil küpsiste kasutamiseks.

Nimi: privacy-settings
Kategooria: vajalik
Tüüp: püsiv
Seda küpsist talletatakse kuni 60 päeva või seni, kui muudate oma sätteid küpsiste kasutamise kohta.
Otstarve:
jätab meelde, millised küpsised olete sellel veebisaidil lubanud.
1. etapp: vajalike küpsistega nõustumine
2. etapp: vajalike ja mugavusküpsistega nõustumine
3. etapp: vajalike, mugavus- ja statistikaküpsistega nõustumine
4. etapp: vajalike, mugavus-, statistika- ja sihtimisküpsistega nõustumine

Nimi: e_c_e
Kategooria: vajalik
Tüüp: seanss
See küpsis säilib ainult seni, kuni seda veebisaiti külastate, ja kustutatakse automaatselt, kui sulete seda veebisaiti sisaldava brauseri või brauseriakna.
Otstarve:
Küpsis sisaldab teavet teie selle veebisaidi kasutamise kohta, st viitajad, aeg ja leht, millelt külastust alustasite. Saadetud teave muudetakse statistikaserveri (statse.webtrendslive.com), mida käitab Webtrends Ameerika Ühendriikides, jaoks anonüümseks.

Boschi kasutatavad küpsised: 2. etapp (mugavus)

Nimi: geoservice
Kategooria: mugavus
Tüüp: püsiv
Küpsist talletatakse kuni 10 päeva või seni, kuni oma küpsisesätteid muudate.
Otstarve:
jätab meelde teie piirkonna ja riigi valiku.

Nimi: privacy-social
Kategooria: mugavus
Tüüp: püsiv
Küpsist talletatakse kuni 60 päeva või seni, kuni oma küpsisesätteid muudate.
Otstarve:
jätab meelde teie suhtlusmeedia sätted.

Boschi kasutatavad küpsised: 3. etapp (statistika)

Nimi: ACOOKIE
Kategooria: statistika
Tüüp: püsiv
Küpsist talletatakse kuni 731 päeva või seni, kuni oma küpsisesätteid muudate.
Otstarve:
kasutaja andmete anonüümimine. Selle küpsise seab statistikaserver (statse.webtrendslive.com), mida käitab Webtrends Ameerika Ühendriikides.

Nimi: WT_FPC
Kategooria: statistika
Tüüp: seanss 1. etapi (vajalik) või 2. etapi (mugavus) korral.
Seansiküpsised säilivad ainult seni, kuni meie veebisaiti külastate. Külastus lõpeb brauseriakna või brauseri sulgemisel.
Püsiv 3. etapi (statistika) või 4. etapi (sihtimine) korral.
Seda küpsist talletatakse teie arvutis kuni 12 kuud või seni, kuni oma küpsisesätteid muudate.
Otstarve:
kasutaja andmete anonüümimine.

Nimi: e_c_s
Kategooria: statistika
Tüüp: seanss
Seansiküpsised säilivad ainult seni, kuni meie veebisaiti külastate. Külastus lõpeb brauseriakna või brauseri sulgemisel.
Otstarve:
see küpsis sisaldab teavet teie selle veebisaidi kasutamise kohta, st viitajad, aeg ja esimesena külastatud leht. Saadetud teave muudetakse statistikaserveri (statse.webtrendslive.com), mida käitab Webtrends Ameerika Ühendriikides, jaoks anonüümseks.

Nimi: e_c_l
Kategooria: statistika
Tüüp: püsiv
Küpsist talletatakse kuni 12 kuud või seni, kuni küpsisesätteid muudate.
Otstarve:
küpsis sisaldab teavet teie selle veebisaidi kasutuse kohta. Statistikasättes salvestatakse statistika küpsisesse ja värskendatakse seda korduskülastuste ajal. Saadetud teave muudetakse statistikaserveri (statse.webtrendslive.com), mida käitab Webtrends Ameerika Ühendriikides, jaoks anonüümseks.