Selle veebilehe kõikide omaduste kasutamiseks on vaja kasutada küpsiseid. Aktiveerige küpsised ja värskendage oma veebilehitsejat. Pärast värskendamist kuvatakse ekraanile küpsiste haldamise dialoog.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid lehe funktsionaalsuse ja mugavuse tagamiseks ning statistika kogumiseks. Soovi korral saate seadeid igal ajal muuta. Selleks klõpsake suvandil „Muuda seadeid“. Kui nõustuste küpsiste kasutamisega, siis klõpsake „Jah, nõustun“. Meie privaatuspoliitika

Bosch ja Daimler demonstreerivad juhita parkimist reaalsetes tingimustes

 
 
 

Kontaktisikud


Mrs.
Marina Blomniece
Communication
Mukusalas str. 101
LV-1004 Riga
Latvia
Telefon
+371 67802080

 

25.07.2017 | Bosch Group | Ettevõtte uudised

Maailma esmaesitlus toimub Mercedes-Benzi muuseumi parkimismajas

• Mercedes-Benzi muuseumi parkimismajas on pilootprojektina käivitatud automaatne nutitelefoni põhine parkimisteenus.

• Bosch tarnib taristu, autotehnoloogia on Daimlerilt.

• Juhita parkimine säästab aega ja vähendab stressi.

Stuttgart, Saksamaa – Käsitsi parkimine on nüüd minevik. Bosch ja Daimler on Stuttgartis Mercedes-Benzi muuseumi parkimismajas muutnud automaatse parkimisteenuse reaaluseks. Juhid võivad nüüd nutitelefonist antava korraldusega parkida auto automaatselt määratud kohale, ilma et sõidukite liikumist oleks vaja jälgida. Automaatne parkimisteenus on oluline verstapost teel autonoomse juhtimise poole. Pilootlahendus Mercedes-Benzi muuseumi parkimismajas on maailma esimene taristupõhine lahendus täisautomaatseks parkimiseks reaalsetes tingimustes nii juhiga kui ka ilma juhita. Alates 2018. aasta algusest võivad külastajad ise seda mugavat teenust muuseumi parkimismajas kogeda ning säästa aega, mis muidu kuluks parkimisele.

„Autonoomne juhtimine jõuab meie juurde kiiremini kui paljud arvavad. Juhita parkimine muuseumis näitab eredalt, kui kaugele on tehnoloogia juba arenenud,“ ütles dr Michael Hafner, Mercedes-Benz Carsi automaatse juhtimise ja aktiivse turvalisuse arendamise juht. „Intelligentse parkimismaja taristu ja selle sõidukitega ühilduvuse kasutamine on võimaldanud meil muuta juhita parkimise reaaluseks oodatust palju varem,“ ütles Gerhard Steiger, Boschi šassiisüsteemide juhtimise üksuse president.

Bosch Group on üks juhtivaid globaalseid tehnoloogia ja teenuste pakkujaid. See annab tööd umbes 400 500 inimesele kogu maailmas (seisuga 31. detsember 2017). 2017. aastal oli ettevõtte käive 78 miljardit eurot. Selle tegevus on jaotatud nelja ärisektori vahel: Mobiilsed lahendused, Tööstustehnoloogia, Tarbekaubad ning Energeetika ja ehitustehnoloogia. IoT valdkonna liidrina pakub Bosch innovaatilisi lahendusi nutikodudele, nutilinnadele, ühendatud mobiilsuse ja ühendatud tööstuse tarvis. See kasutab oma kogemusi anduritehnoloogia, tarkvara ja teenuste alal, samuti omaenda IoT-pilve, et pakkuda oma klientidele ühendatud, domeeniüleseid lahendusi ühest allikast. Bosch Groupi strateegiline eesmärk on pakkuda innovaatilisi lahendusi ühendatud elu tarbeks. Bosch parandab elukvaliteeti kogu maailmas selliste toodete ja teenustega, mis on innovaatilised ja entusiasmi tekitavad. Lühidalt, Bosch loob tehnoloogiat, mis on "Leiutatud elamiseks." Bosch Groupi kuuluvad Robert Bosch GmbH ja selle ligikaudu 440 tütarettevõtet ning regionaalset ettevõtet umbes 60 riigis. Koos müügi- ja teeninduspartneritega katab Boschi globaalne tootmis- ja müügivõrgustik peaaegu kõiki maailma riike. Ettevõtte tulevase kasvu aluseks on selle innovaatiline tugevus. Boschi 125 asukohas üle kogu maailma töötab teadus- ja arendustegevuse alal 62 500 inimest.

Ettevõte loodi Stuttgardis 1886. aastal Robert Boschi (1861-1942) poolt kui „Peenmehhaanika ja elektritööde töökoda“. Robert Bosch GmbH eriline omandistruktuur tagab Bosch Groupi ettevõtlusvabaduse, mis võimaldab ettevõttel teha pikaajalisi plaane ning teha tuleviku kindlustamiseks märkimisväärseid investeeringuid. Üheksakümmend kaks protsenti Robert Bosch GmbH aktsiakapitalist kuulub heategevusorganisatsioonile Robert Bosch Stiftung GmbH. Hääleenamus kuulub tööstustrustile Robert Bosch Industrietreuhand KG. Ettevõtte omanikufunktsioone täidab trust. Ülejäänud aktsiad on Boschi perekonna ja Robert Bosch GmbH omanduses.

Lisateavet saab aadressil:

www.bosch.com

www.iot.bosch.com

www.bosch-press.com

twitter.com/BoschPresse