Selle veebilehe kõikide omaduste kasutamiseks on vaja kasutada küpsiseid. Aktiveerige küpsised ja värskendage oma veebilehitsejat. Pärast värskendamist kuvatakse ekraanile küpsiste haldamise dialoog.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid lehe funktsionaalsuse ja mugavuse tagamiseks ning statistika kogumiseks. Soovi korral saate seadeid igal ajal muuta. Selleks klõpsake suvandil „Muuda seadeid“. Kui nõustuste küpsiste kasutamisega, siis klõpsake „Jah, nõustun“. Meie privaatuspoliitika

Euroopa uuendus vähem silmatorkavatelt liikmesriikidelt

 
 
 

Kontaktisikud


Mrs.
Marina Blomniece
Communication
Mukusalas str. 101
LV-1004 Riga
Latvia
Telefon
+371 67802080

 

28.09.2017 | | Ettevõtte uudised

Eesti ja Bulgaaria võivad internetiajastul olla eeskujuks Saksamaale ja Prantsusmaale / Volkmar Denner kutsub üles uuele Euroopa patriotismile

Just väikeste tegijate uuendused tõmbavad kaasa suuri tegijaid. See on tõde, mis kehtib samavõrd nii äris kui ka poliitikas. Selliseid firmasid nagu Bosch võivad inspireerida idufirmad. Samamoodi võime me arendada välja uue kontseptsiooni Euroopa jaoks. Miks me arvame alati, et Euroopa tulevase kasvu eestvedajad on Prantsusmaa ja Saksamaa? Miks me ei uuri, mida teeb Eesti? Või Bulgaaria? Just eriti neis vähem silmatorkavates ELi liikmesriikides võtab kuju Euroopa uuendus – selle digitaalne tulevik. Küsimus pole ainult Euroopa ülesaamises varem aset leidnud sõdadest ja kriisidest. Euroopa peab uuenema. Selles osas tasuks lääne- ja keskeurooplastel rohkem ida poole vaadata. Samuti tasuks neil mitte näha seal ainult probleeme, vaid ammutada ka inspiratsiooni uuendustele viivatest tõugetest, mis tulevad neilt näiliselt väikestelt tegijatelt.

On ju Eesti riik, mis on Euroopas igapäevase elu digitaalseks muutmisel kõige rohkem edusamme teinud. Just Eestis loodi Skype, just Eestis täidetakse 96% kõigist tuludeklaratsioonidest internetis ning ID-kaart toimib ka juhiloa, haigekassakaardi ja isegi raamatukogukaardina. Kõik see kõrvaldab bürokraatia ja vähendab kulusid 2% võrra SKTst. Või vähemalt nii nad väidavad. On hea, et Eesti on nüüd ELi nõukogu eesistuja. Eesti on juba välja saatnud kutsed septembri lõpus toimuvale digitaalvaldkonna tippkohtumisele. Euroopa kasvu eestvedaja võib olla ka Baltimaades.

Bosch Group on üks juhtivaid globaalseid tehnoloogia ja teenuste pakkujaid. See annab tööd umbes 400 500 inimesele kogu maailmas (seisuga 31. detsember 2017). 2017. aastal oli ettevõtte käive 78 miljardit eurot. Selle tegevus on jaotatud nelja ärisektori vahel: Mobiilsed lahendused, Tööstustehnoloogia, Tarbekaubad ning Energeetika ja ehitustehnoloogia. IoT valdkonna liidrina pakub Bosch innovaatilisi lahendusi nutikodudele, nutilinnadele, ühendatud mobiilsuse ja ühendatud tööstuse tarvis. See kasutab oma kogemusi anduritehnoloogia, tarkvara ja teenuste alal, samuti omaenda IoT-pilve, et pakkuda oma klientidele ühendatud, domeeniüleseid lahendusi ühest allikast. Bosch Groupi strateegiline eesmärk on pakkuda innovaatilisi lahendusi ühendatud elu tarbeks. Bosch parandab elukvaliteeti kogu maailmas selliste toodete ja teenustega, mis on innovaatilised ja entusiasmi tekitavad. Lühidalt, Bosch loob tehnoloogiat, mis on "Leiutatud elamiseks." Bosch Groupi kuuluvad Robert Bosch GmbH ja selle ligikaudu 440 tütarettevõtet ning regionaalset ettevõtet umbes 60 riigis. Koos müügi- ja teeninduspartneritega katab Boschi globaalne tootmis- ja müügivõrgustik peaaegu kõiki maailma riike. Ettevõtte tulevase kasvu aluseks on selle innovaatiline tugevus. Boschi 125 asukohas üle kogu maailma töötab teadus- ja arendustegevuse alal 62 500 inimest.

Ettevõte loodi Stuttgardis 1886. aastal Robert Boschi (1861-1942) poolt kui „Peenmehhaanika ja elektritööde töökoda“. Robert Bosch GmbH eriline omandistruktuur tagab Bosch Groupi ettevõtlusvabaduse, mis võimaldab ettevõttel teha pikaajalisi plaane ning teha tuleviku kindlustamiseks märkimisväärseid investeeringuid. Üheksakümmend kaks protsenti Robert Bosch GmbH aktsiakapitalist kuulub heategevusorganisatsioonile Robert Bosch Stiftung GmbH. Hääleenamus kuulub tööstustrustile Robert Bosch Industrietreuhand KG. Ettevõtte omanikufunktsioone täidab trust. Ülejäänud aktsiad on Boschi perekonna ja Robert Bosch GmbH omanduses.

Lisateavet saab aadressil:

www.bosch.com

www.iot.bosch.com

www.bosch-press.com

twitter.com/BoschPresse