Selle veebilehe kõikide omaduste kasutamiseks on vaja kasutada küpsiseid. Aktiveerige küpsised ja värskendage oma veebilehitsejat. Pärast värskendamist kuvatakse ekraanile küpsiste haldamise dialoog.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid lehe funktsionaalsuse ja mugavuse tagamiseks ning statistika kogumiseks. Soovi korral saate seadeid igal ajal muuta. Selleks klõpsake suvandil „Muuda seadeid“. Kui nõustuste küpsiste kasutamisega, siis klõpsake „Jah, nõustun“. Meie privaatuspoliitika

Bosch Security Systems'ist saab Bosch Building Technologies

 
 
 

Kontaktisikud


Mrs.
Marina Blomniece
Communication
Mukusalas str. 101
LV-1004 Riga
Latvia
Telefon
+371 67802080

 

26.02.2018 | | Ettevõtte uudised

  • Nimevahetus jõustub 1. märtsil 2018
  • Uus nimi peegeldab portfelli suuremat ulatust
  • Juriidiliste isikute nimed jäävad samaks
  • Videoalve, häiresüstemide ja juurdepääsukontrolli äriüksused ühinevad integreeritud lahenduste Turvalisuse äriüksuseks.

Grassbrunn, Saksamaa – Alates 1. märtsist 2018 tegutseb Bosch Security Systems divisjon Bosch Building Technologies nime all. Süsteemiintegratsiooni ärivaldkonnas pakub Bosch Security Systems juba praegu oma klientidele enamat kui turva-, ohutus- ja sidetehnoloogia lahendusi. "Tahame, et meie portfelli ulatus peegelduks paremini ka nimes," ütles Gert van Iperen, Bosch Security Systems divisjoni president. Divisjon koosneb kahest organisatsiooniliselt eraldiseisvast üksusest: globaalselt tegutsevast tooteärist ja regionaalsest kaheksas riigis esindatud süsteemiintegratsiooniteenuste ärist.

Neis kaheksas riigis pakub süsteemiintegratsiooniüksus ärihoonetele integreeritud lahendusi. Olenevalt regioonist on portfellis hooneturve, energiateenused ja hooneautomaatika. Klientidele pakutakse nende lahenduste planeerimist, paigaldamist ja käitamist, samuti lisateenuseid ühest allikast.

1) Tooteäri – mida edaspidi tuntakse kui Bosch Security and Safety Systems – jätkab globaalselt tegutsemist videovalve-, häire-, ATS- ja häireteadustussüsteemide ning ka juurdepääsukontrolli süsteemide ja haldustarkvara pakkujana, kõike seda Boschi kaubamärgi all. Seda portfelli täiendavad professionaalsed heli- ja konverentsisüsteemid hääle, heli ja muusika edastamiseks. Tooteid müüakse ainult süsteemiintegreerijate ja hulgimüüjate kaudu.

See samm ei mõjuta divisjoni juriidiliste isikute nimesid.

Integreeritud lahendused ühest allikast: uus Turvalisuse äriüksus

Oma tooteärisse ühendab Bosch Security Systems videovalve- ja häiresüsteemid, samuti juurdepääsukontrolli ja haldustarkvara äriüksused, millest moodustatakse üks Turvalisuse äriüksus. Sel moel toimides reageerib Bosch üha kasvavale nõudlusele sektorispetsiifiliste integreeritud turvalahenduste järele. "Neid kolme äriüksust kombineerides on meie eesmärk tagada, et suudame oma klientide vajadusi tulevikus veel paremini rahuldada. Järgnevatel aastatel tahame aktiivselt kujundada muutuste protsessi, mille toob endaga kaasa asjade internet, ning keskenduda enam ühenduvusele, integreeritud lahendustele ja teenustele. Ühtlasi tugevdab see käik meie konkurentsivõimet," sõnas van Iperen.

Boschi Security Systems divisjon on juhtiv globaalne turva-, ohutus- ja sidetoodete ja -süsteemide pakkuja. Valitud riikides pakub Bosch lahendusi ja teenuseid hooneturbe, energiatõhususe ja hooneautomaatika jaoks. 2016. aastal tegid umbes 9000 käivet ligikaudu 1,8 miljardit eurot. Peamine eesmärk on kaitsta elusid, hooneid ja vara. Tooteportfelli kuuluvad videovalve-, häire-, ATS- ja hireteadustuse helisüsteemid, samuti juurdepääsukontrolli ja haldussüsteemid. Valikut täiendavad professionaalsed heli- ja konverentsisüsteemid hääle, heli ja muusika edastamiseks. Bosch Security Systems tegeleb arenduse ja tootmisega omaenda tehastes Euroopas, Ameerikates ja Aasias.

Lisateavet leiate võrgus aadressil www.boschsecurity.com

Bosch Group on üks juhtivaid globaalseid tehnoloogia ja teenuste pakkujaid. See annab tööd umbes 400 500 inimesele kogu maailmas (seisuga 31. detsember 2017). 2017. aastal oli ettevõtte käive 78 miljardit eurot. Selle tegevus on jaotatud nelja ärisektori vahel: Mobiilsed lahendused, Tööstustehnoloogia, Tarbekaubad ning Energeetika ja ehitustehnoloogia. IoT valdkonna liidrina pakub Bosch innovaatilisi lahendusi nutikodudele, nutilinnadele, ühendatud mobiilsuse ja ühendatud tööstuse tarvis. See kasutab oma kogemusi anduritehnoloogia, tarkvara ja teenuste alal, samuti omaenda IoT-pilve, et pakkuda oma klientidele ühendatud, domeeniüleseid lahendusi ühest allikast. Bosch Groupi strateegiline eesmärk on pakkuda innovaatilisi lahendusi ühendatud elu tarbeks. Bosch parandab elukvaliteeti kogu maailmas selliste toodete ja teenustega, mis on innovaatilised ja entusiasmi tekitavad. Lühidalt, Bosch loob tehnoloogiat, mis on "Leiutatud elamiseks." Bosch Groupi kuuluvad Robert Bosch GmbH ja selle ligikaudu 440 tütarettevõtet ning regionaalset ettevõtet umbes 60 riigis. Koos müügi- ja teeninduspartneritega katab Boschi globaalne tootmis- ja müügivõrgustik peaaegu kõiki maailma riike. Ettevõtte tulevase kasvu aluseks on selle innovaatiline tugevus. Boschi 125 asukohas üle kogu maailma töötab teadus- ja arendustegevuse alal 62 500 inimest.

Ettevõte loodi Stuttgardis 1886. aastal Robert Boschi (1861-1942) poolt kui „Peenmehhaanika ja elektritööde töökoda“. Robert Bosch GmbH eriline omandistruktuur tagab Bosch Groupi ettevõtlusvabaduse, mis võimaldab ettevõttel teha pikaajalisi plaane ning teha tuleviku kindlustamiseks märkimisväärseid investeeringuid. Üheksakümmend kaks protsenti Robert Bosch GmbH aktsiakapitalist kuulub heategevusorganisatsioonile Robert Bosch Stiftung GmbH. Hääleenamus kuulub tööstustrustile Robert Bosch Industrietreuhand KG. Ettevõtte omanikufunktsioone täidab trust. Ülejäänud aktsiad on Boschi perekonna ja Robert Bosch GmbH omanduses.

Lisateavet saab aadressil:

www.bosch.com

www.iot.bosch.com

www.bosch-press.com

twitter.com/BoschPresse