Selle veebilehe kõikide omaduste kasutamiseks on vaja kasutada küpsiseid. Aktiveerige küpsised ja värskendage oma veebilehitsejat. Pärast värskendamist kuvatakse ekraanile küpsiste haldamise dialoog.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid lehe funktsionaalsuse ja mugavuse tagamiseks ning statistika kogumiseks. Soovi korral saate seadeid igal ajal muuta. Selleks klõpsake suvandil „Muuda seadeid“. Kui nõustuste küpsiste kasutamisega, siis klõpsake „Jah, nõustun“. Meie privaatuspoliitika

 

Innovatsiooni juhtimine Boschis

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

„Loodud kestma“ lähtub ühestainsast ideest.

Innovatsiooni juhtimine Boschis

  • Avastage tulevik
  • Arendame ideid
  • Toetage teadlasi
  • Maailmavõrgustik
  • Kasutage teadmisi

 

Avastage tulevik:

Homne algab nüüd

Bosch mängib tuleviku põhitehnoloogiates aktiivset rolli. Elektritransport on olulisel kohal: selles valdkonnas ei arenda Bosch üksnes innovatiivseid ajamitehnoloogiaid elektri- ja hübriidsõidukitele, vaid ka neile vajalikku taristut.

Arendame ideid:

Loome võimaluse inspiratsiooniks

Pühendunud teadlased saavad „Loodud kestma“ innovatsioone luua üksnes parimates tingimustes. Ettevõtte kestva edu tagamiseks investeerib Bosch palju teadustaristusse.

Toetage teadlasi:

Loov vaim

Boschi innovatsiooni viivad edasi enam kui 34 000 teadlast ja arendajat. Spetsialistid on nõutud, mittestandardne mõtlemine on teretulnud.

Maailmavõrgustik:

Dünaamilise raamistiku loomine teadmiste siirdeks

Bosch toetab teadus- ja uurimistegevuste võrgustamist kogu maailmas. Globaalne võrgustik toodab innovatsioone tulevase kasvu valdkondades nagu keskkond, energia ja transport.

Kasutage teadmisi:

Alati tallamata radadel

Bosch tegeleb arendustööga ning sugugi mitte ainult oma põhilistes ärivaldkondades. Selle asemel kasutab Bosch uute ärivaldkondade avamiseks, nt eBike ajamitele turu loomiseks olemasolevaid teadmisi.