Värkvõrgu juhtiva ettevõttena pakub Bosch innovaatilisi lahendusi teie nutikodule.
Bosch kogu maailmas

Boschi kontsern kiirpilguga

Mida me teeme?

Bosch Group on üks juhtivaid globaalseid tehnoloogia ja teenuste pakkujaid. See annab tööd umbes 403 000 inimesele kogu maailmas (seisuga 31. detsember 2019). Esialgsete andmete kohaselt oli ettevõte 2019. aastal 77,9 miljardit eurot käivet. Selle tegevus on jaotatud nelja ärisektori vahel: Mobiilsed lahendused, Tööstustehnoloogia, Tarbekaubad ning Energeetika ja ehitustehnoloogia. IoT valdkonna liidrina pakub Bosch innovaatilisi lahendusi nutikodudele, nutilinnadele, ühendatud mobiilsuse ja ühendatud tööstuse tarvis. See kasutab oma kogemusi anduritehnoloogia, tarkvara ja teenuste alal, samuti omaenda IoT-pilve, et pakkuda oma klientidele ühendatud, domeeniüleseid lahendusi ühest allikast. Bosch Groupi strateegiline eesmärk on pakkuda innovaatilisi lahendusi ühendatud elu tarbeks. Bosch parandab elukvaliteeti kogu maailmas selliste toodete ja teenustega, mis on innovaatilised ja entusiasmi tekitavad. Lühidalt, Bosch loob tehnoloogiat, mis on "Leiutatud elamiseks."

Bosch kiirpilguga

Müügitulu, töötajad, asukohad – põhinumbrid ja kaubamärgid

Müügitulu, töötajad, asukohad – Boschi kontserni faktid ja kaubamärgid.

Väljaanded

Ajakohase teabe Boschi kohta saate PDF-failina alla laadida siit.

"Bosch täna" kaas

Bosch täna

Kogu vajalik teave Boschi kohta selgel ja lühidal kujul.

Boschi aastaaruande 2018 kaas

Aastaaruanne 2018

Ettevõtte profiil ja aastaaruanne 2018

Meie ärisektorid

Boschi näituseauto

Mobiilsuslahendused

Mobiilsuslahendused

Selle põhitegevusalad on sissepritsetehnoloogia ja jõuseadmete välisseadmed sisepõlemismootoritele, mitmekülgsed lahendused jõuseadmete elektrifitseerimiseks, roolisüsteemid, turva- ja juhiabisüsteemid, tehnoloogia kasutajasõbralikule teabe- ja meelelahutussüsteemile, samuti sõidukitevahelisele ning sõiduki ja taristu vahelisele suhtlusele, remonditöökodade kontseptsioonid ning tehnoloogia ja teenused sõidukite järelturule. Sektor ühendab kontserni kogemused kolmes mobiilsusvaldkonnas – automatiseerimine, elektrifitseerimine ja ühenduvus – ning pakub oma klientidele integreeritud mobiilsuslahendusi, mis võimaldavad autodel suhelda teiste transpordivahenditega, nagu jalgrattad, rongid ja bussid. Bosch on olnud vastutav ka oluliste autouuenduste eest, nagu mootori elektrooniline juhtimine, stabiilsuskontrolli süsteem ESP® ja kõrgsurveanuma diislitehnoloogia. Anduritehnoloogia vallas valmistab see praegu maailma väikseimat stereovideokaamerat autorakendustele.

Boschi näituseauto
Tööstus 4.0 protsesside juhtimine ekraanil

Tööstustehnoloogia

Tööstustehnoloogia

See ärisektor hõlmab ajami- ja juhtimistehnoloogia divisjoni, mis keskendub igat liiki ja suurusega masinate ning süsteemide tõhusa, võimsa ja turvalise liikumise juhtimise tehnoloogiatele. Arukate komponentide, kohandatud süsteemilahenduste ja teenustega loob divisjon tingimusi täielikult ühendatud rakenduste jaoks. Ettevõte pakub oma klientidele hüdraulikat, elektriajameid ja juhtseadiseid, käigukastitehnoloogiat, lineaarliikumis- ja koostetehnoloogiaid, sh tarkvara ja liideseid asjade interneti jaoks. Tööstustehnoloogia ärisektoris keskendub Bosch Connected Industry äriüksus NEXEEDi nime all tarkvarale ja teenustele Tööstus 4.0 jaoks. Selle lahendused pakuvad suuremat läbipaistvust tootmises ja logistikas, vähendavad kulusid ja suurendavad tootlikkust, toetades ühtlasi kolleege nende igapäevases töös tsehhides. Kliendid saavad ühest allikast kätte kõik teenused alates nõustamisest ja tehnilisest toest kuni tööjõu väljaõppe ning rakenduste kohapealse seadistamiseni. Tööstustehnoloogia ärisektor hõlmab ka koostesüsteemide ja spetsiaalmasinate üksuse ATMO valmistatud spetsiaalmasinaid. See Boschi-sisene koosteliinisüsteemide tarnija arendab oma laialdastele tootmiskogemustele toetudes põhitehnoloogiad, masinaid ja uusi töötlusmeetodeid klientidele üle maailma.

Tööstus 4.0 protsesside juhtimine ekraanil
Lööktrell Boschilt

Tarbekaubad

Tarbekaubad

See hõlmab elektritööriistade divisjoni, mis on üks maailma juhtivaid elektritööriistade ja nende tarvikute ning mõõte- ja aiatööriistade tarnijaid. Innovatsiooni põhifookus on võimsad juhtmeta tööriistad ja üha enam veebitoega tööriistad. Tarbekaupade ärisektori alla kuulub ka BSH Hausgeräte GmbH. Ühena maailma juhtivatest kodumasinatootjatest pakub see täielikku valikut nüüdisaegseid ja energiasäästlikke kodumasinaid, mis on aina enam veebitoega, nagu pliidid, ahjud, nõudepesumasinad, pesumasinad, külmikud ja sügavkülmikud ning väikesed kodumasinad, nagu tolmuimejad ja kohvimasinad.

Lööktrell Boschilt
Boschi nutikodu juhtimine

Energia- ja ehitustehnoloogia

Energia- ja ehitustehnoloogia

Selle turvasüsteemide divisjon töötab välja tooteid ja teenuseid videovalve- ning juurdepääsu juhtimise süsteemidele, sissetungi- ja tulekahjualarmidele ning heli- ja konverentsisüsteemidele. Muu hulgas pakub see ka kaugjuhtimisega seotud teenuseid. Turvasüsteemide osakond hõlmab ka uut rahvusvahelise integraatori äriüksust, mis pakub äriklientidele nutienergia- ja ehitustehnoloogiat ning -teenuseid. Uuel Boschi ülemaailmsete teenuselahenduste divisjonil on ülesanne laiendada varem turvasüsteemide osakonna all paiknenud ärisektorit, et kaasata ka välised äriteenused. Boschi-siseselt pakub see ka ühisteenuse funktsioone. Boschi termotehnoloogia divisjon pakub energiatõhusaid ja üha enam veebitoega küttetooteid ja soojaveelahendusi. Uus tütarettevõte Robert Bosch Smart Home GmbH pakub nutikodudega seotud tooteid ja teenuseid.

Boschi nutikodu juhtimine

Omandistruktuur ja organisatsioon

Alates 1964. aastast on Boschi aktsiate enamusosanik olnud heategevusfond Robert Bosch Stiftung GmbH. Stiftung jätkab ettevõtte asutaja heategevuslikke ja sotsiaalseid püüdlusi tänapäevasel kujul. See näeb end fondina, mis täidab oma eesmärke nii oma programmide ja institutsioonide kui ka muude osapoolte sobivate projektide ja algatuste toetamisega ühiskonna ees seisvate ülesannete lahendamiseks.

Robert Bosch GmbH osanikud ja hääleõigused
Võtke Boschiga ühendust

Võtke Boschiga ühendust

Ootame teie küsimusi.

Saada meile teade