Otse põhisisu juurde
Bosch Eestis
Bosch kogu maailmas

Boschi kontsern kiirpilguga

Värkvõrgu juhtiva ettevõttena pakub Bosch innovaatilisi lahendusi teie nutikodule.

Mida me teeme?

Bosch Group kontsern on juhtiv ülemaailmne tehnoloogia ja teenuste tarnija. Kontsern annab tööd ligikaudu 427 600 töötajale üle maailma (seisuga 31. detsember 2023). Ettevõtte käive oli 2023. aastal 91,6 miljardit eurot. Kontserni tegevused on jaotunud nelja valdkonda: mobiilsuslahendused, tööstustehnoloogia, tarbekaubad ning energeetika ja hoonetehnoloogia. Juhtiva asjade interneti (IoT) tarnijana pakub Bosch novaatorlikke lahendusi nutikodude, 4.0 tööstuse ja ühendatud liikuvuse jaoks. Bosch järgib visiooni liikuvusest, mis on kestlik, ohutu ja põnev. Ta kasutab oma ekspertteadmisi anduritehnoloogia, tarkvara ja teenuste alal, nagu ka oma enda asjade interneti pilve, et pakkuda oma klientidele ühendatud, valdkonnaüleseid lahendusi ühest allikast. Bosch Groupi strateegiline eesmärk on hõlbustada ühendatud elamist toodete ja lahendustega, mis sisaldavad tehisintellekti või on selle abil välja arendatud või toodetud. Bosch parandab elukvaliteeti kogu maailmas uuenduslike ja entusiasmi tekitavate toodete ja teenustega. Lühidalt, Bosch loob tehnoloogiat, mis on „Loodud kestma“.

Bosch kiirpilguga

Müügitulu, töötajad, asukohad – põhinumbrid ja kaubamärgid
(andmed seisuga 31. detsember 2022 | väärtused on ümardatud)

427 600

töötajat üle maailma

91,6

miljardit eurot müügitulu

90 100

teadlast ja inseneri üle terve maailma

468

tütarettevõtet ja piirkondlikku ettevõtet ligikaudu 60 riigis

4,6

miljardit eurot ärikasumit

Väljaanded

Ajakohase teabe Boschi kohta saate PDF-failina alla laadida siit.

"Bosch täna" kaas

Bosch täna

Kogu vajalik teave Boschi kohta selgel ja lühidal kujul.

Boschi aastaaruande 2022 kaas

Aastaaruanne 2022

Ettevõtte profiil ja aastaaruanne 2022

Meie ärisektorid

Osanike struktuur ja organisatsioon

Robert Bosch GmbH äriõiguslik struktuur kindlustab Boschi kontserni ärilise iseseisvuse. Nii saab ettevõte pikaajalisi plaane teha ning julgelt tulevikku investeerida. 94% Robert Bosch GmbH kapitalist kuulub mittetulundusühingule Robert Bosch Stiftung GmbH. Ülejäänud osad kuuluvad Boschi perekonna äriühingule ja ettevõttele Robert Bosch GmbH. Häälteenamus kuulub ettevõttele Robert Bosch Industrietreuhand KG, mis täidab tegevosaniku funktsiooni.

  • Robert Bosch GmbH osanik. Osade jaotus: 1% Robert Bosch GmbH, 5% ERBO II GmbH / perekond Bosch, 94% Robert Bosch Stiftung GmbH
  • Robert Bosch GmbH osanik. Häälte jaotus: 7% perekond Bosch, 93% Robert Bosch Industrietreuhand KG

Robert Boschi fond

Robert Boschi fondi kontorihoone ja Robert Boschi kunagine elumaja Stuttgartis

Robert Bosch Stiftung GmbH on alates oma sünnist 1964. aastal jätkanud asutajate mittetulunduslikku joont. Oma toetusega aitab üksus leida ettevõtte ees seisvatele väljakutsetele kohaseid lahendusi. Selleks viiakse ellu projekte nii iseseisvalt kui ka koos partneritega ning toetatakse kolmandate osapoolte algatusi. Fond rahastab oma tööd dividendist, mida saadakse Robert Bosch GmbH osanikuna.

Võtke Boschiga ühendust

Ootame teie küsimusi.

Saada meile teade