Otse põhisisu juurde
Bosch Eestis
Tooted ja teenused

Kodus

Täiuslik tehnoloogia teie kodu ja aia jaoks.

Muru niitmine ja muruserva lõikamine – Boschiga käib kõik kiiresti ja ohutult.

Aiatööriistad

Ükskõik kas olete sündinud roheliste sõrmedega või mitte, Boschi aiatööriistad jätavad mulje, et nii see on. Saate vilunult hekke ja põõsaid pügada, vaevata taltsutamatuid muruservi piirata ja kiiresti ning ohutult tugevaid oksi ja lehti purustada. Looge oma unistuste aed, kasutades meie suurt valikut uuenduslikke tööriistu ja tarvikuid, seejuures rõõmsalt tegutsedes.

Nutikas, tõhus ja hõlpsasti kasutatav – küte Boschi termotehnoloogiaga

Küte ja soe vesi

Nutikas ja tõhus: Boschi kohandatud lahendused siseruumi kliima ja koduse sooja vee jaoks hõlmavad tipptasemel tehnoloogiat, ühenduvust, kasutuslihtsust ja kena kujundust.

Bosch kasutab oma põhjalikku oskusteavet õigete lahenduste pakkumiseks, olgu tegemist kondensatsioonitehnoloogia, päikeseküttesüsteemide, soojuspumpade või kombineeritud kütte ja elektriga.

Külmkapp, pesumasin või kohvimasin – Boschi kodumasinad muudavad elu iga päev pisut lihtsamaks.

Kodumasinad

Boschi kodumasinad on mõeldud pakkuma nutikaid, töökindlaid ja ilusaid lahendusi igapäevaelu hõlbustamiseks.

See rõhutab Boschi ambitsiooni luua tehnoloogia, mis täidab alati otstarvet: meie tooted on käepärast alati, kui inimesed neid vajavad, ja sobituvad kodusesse keskkonda, kui neid ei vajata – need on alati toetavad ja mitte kunagi pealetükkivad.

Mugavaks ja kontrolli all olevaks tööks: Boschi elektritööriistad isetegemiseks

Elektritööriistad isetegemishuvilistele

Õigete elektritööriistadega on isetegemine kaks korda nauditavam. Boschiga on teil mitte ainult rohkem valikuid, vaid saate ka täpsemalt, paindlikumalt, ohutumalt ja tulemusrikkamalt töötada. Meie tööriistu iseloomustab silmapaistev kvaliteet, esmaklassiline käsitsemine ja tipptasemel tehnoloogia. Ükskõik mida soovite valmistada, saate seda teha Boschiga.

Võtke Boschiga ühendust

Ootame teie küsimusi.

Saada meile teade