Otse põhisisu juurde
Bosch Eestis
Tooted ja teenused

Tööstus ja kaubandus

Bosch pakub innovaatilisi tooteid ja teenuseid nii tööstusele kui ka kaubandusele.

Suur soojusjaam Boschilt käitises

Suured soojusjaamad ja süsteemilahendused

Nutikas ja tõhus – Bosch pakub teile individuaalseid lahendusi kütte-, auru- ja detsentraliseeritud energiahalduse töötlemiseks.

Bosch pakub täiuslikult kohandatud ja kõrgefektiivseid süsteemilahendusi nii äri- kui ka tööstusrakendustele, olgu tegemist tööstuslike boilerite, CHP-tehaste, kliimaseadmete või jääksoojuse ärakasutamise süsteemidega.

Lööktrell Boschilt

Elektritööriistad professionaalidele

Bosch arendab innovaatilisi ja kvaliteetseid elektritööriistu, mille puhul on tagatud professionaalsete tulemuste saamine kõigis käsitöövaldkondades. Meie tööriistad on töökindlad, võimsad ja vastupidavad, täidavad kõrgeid nõudeid ja teevad teie töö lihtsamaks. Boschi juhtmevabad tööriistad paistavad eriliselt silma oma pika tööea, suure jõudluse ja väga pika kasutusajaga.

Bosch Security Systemsi tootevalik: näiteks videovalve-, sissetungituvastus-, tulekahjutuvastus- ja helilised evakuatsioonisüsteemid, samuti juurdepääsu juhtimise ja haldamise süsteemid

Turvalahendused

Elude, hoonete ja varade kaitsmine on meie eesmärk. Meie tooteportfell hõlmab videovalve-, sissetungituvastus-, tulekahjutuvastus- ja helilisi evakuatsioonisüsteeme ning ka juurdepääsu juhtimise ja haldamise süsteeme. Tootevalikut täiendavad professionaalsed heli- ja konverentsisüsteemid hääle, heli ja muusika edastamiseks.

Võtke Boschiga ühendust

Ootame teie küsimusi.

Saada meile teade