Otse põhisisu juurde
Bosch Eestis
Tooted ja teenused

Mobiilsus

Bosch ühendab põhjalikud kogemused sõidukitehnoloogias riistvara, tarkvara ja teenustega, et pakkuda täielikke mobiilsuslahendusi.

Oma laialdase tehnilise kogemusega töötab Bosch välja nutikaid mobiilsuslahendusi riistvara-, tarkvara- ja teenustevaldkonnas.

Bosch Mobility

Bosch Mobility esitleb ühendatud mobiilsuse, automatiseeritud mobiilsuse ja jõuülekandesüsteemide ning elektrifitseeritud mobiilsuse valdkondade tipphetki. Vaadake lisateavet meie toodete ja teenuste kohta mitte ainult sõiduautode, vaid ka tarbesõidukite, kaherattaliste sõidukite, väljaspool maanteed ning laeva- ja raudteetranspordi jaoks.

Bosch hoiab teid liikvel.

Mobility Aftermarket

Bosch hoiab teid liikvel.

Bosch pakub laia valikut varuosi järelturule ja remonditöökodadele. Valikus on nii uued kui ka asendusosad remondi tegemiseks kui ka töökojavarustus, nt diagnostika tarkvara ja seadmed. Oma autotöökodadele mõeldud teeninduskoolituste ja partneriprogrammidega pakub Bosch autovaldkonna alaseid teadmisi hooldustehnikutele üle kogu maailma. Seetõttu saavad töökojad tõhusamalt, ohutumalt ja kiiremini diagnoosida ja remontida.

Boschi teenus kõigile markidele kogu maailmas

Bosch Car Service

Boschi teenus kõigile markidele kogu maailmas

Rohkem kui 16 000 Boschi serdiga autotöökojas saavad juhid esmaklassilist teenindust, ekspertide oskusteavet ja tehasekvaliteediga autovaruosi. Mehaanikast kuni elektri- ja diislitehnoloogiani töötavad meie ekspertidest spetsialistid tipptasemel testimise tehnoloogiaga.

Võtke Boschiga ühendust

Ootame teie küsimusi.

Saada meile teade