Icon--AD-black-48x48Icon--address-consumer-data-black-48x48Icon--appointment-black-48x48Icon--back-left-black-48x48Icon--calendar-black-48x48Icon--Checkbox-checkIcon--clock-black-48x48Icon--close-black-48x48Icon--compare-black-48x48Icon--confirmation-black-48x48Icon--dealer-details-black-48x48Icon--delete-black-48x48Icon--delivery-black-48x48Icon--down-black-48x48Icon--download-black-48x48Ic-OverlayAlertIcon--externallink-black-48x48Icon-Filledforward-right_adjustedIcon--grid-view-black-48x48Icon--info-i-black-48x48Icon--Less-minimize-black-48x48Icon-FilledIcon--List-Check-blackIcon--List-Cross-blackIcon--list-view-mobile-black-48x48Icon--list-view-black-48x48Icon--More-Maximize-black-48x48Icon--my-product-black-48x48Icon--newsletter-black-48x48Icon--payment-black-48x48Icon--print-black-48x48Icon--promotion-black-48x48Icon--registration-black-48x48Icon--Reset-black-48x48share-circle1Icon--share-black-48x48Icon--shopping-cart-black-48x48Icon--start-play-black-48x48Icon--store-locator-black-48x48Ic-OverlayAlertIcon--summary-black-48x48tumblrIcon-FilledvineIc-OverlayAlertwhishlist

See veebisait kasutab küpsiseid funktsionaalsuse, mugavuse ja statistika otstarbel. Saate seda sätet igal ajal muuta, klõpsates nuppu Muuda sätteid. Kui nõustute küpsiste sellise kasutamisega, klõpsake nuppu Jah, nõustun.

Bosch Eestis

Andmekaitse

Robert Bosch OÜ andmekaitsepõhimõtted

Robert Bosch OÜ-l on hea meel, et külastate meie veebilehte ning tunnete huvi meie ettevõtte ja toodete vastu.

Bosch austab teie isikuandmete kaitset

Isikuandmete kaitse on oluline küsimus, millele me pöörame oma tegevuses erilist tähelepanu. Me töötleme veebilehtede külastuste käigus kogutud isikuandmeid konfidentsiaalselt ja rangelt vastavalt Eesti isikuandmete kaitse seadusele.

Robert Bosch OÜ, Kesk tee 10, Jüri alevik, Rae vald, Harju maakond, 75301, Eesti vastutab

töödeldavate isikuandmete eest.

Andmekaitse ja infoturve on meie ettevõtte tegevuspõhimõtete osa.

Robert Bosch OÜ veebileht võib sisaldada linke teistele veebilehtedele, mida käesolev andmekaitseavaldus ei hõlma.

Isikuandmete kogumine ja töötlemine

Isikuandmeid salvestatakse ainult juhul, kui olete need meile vabatahtlikult andnud kindlaksmääratud eesmärgil, näiteks registreerimiseks, uuringutes, konkurssidel osalemiseks või lepingu täitmiseks.

Robert Bosch OÜ on hea meel, et te külastada meie kodulehel ja tervitame teie huvi meie firma ja meie toodete vastu.

Bosch austab teie isikuandmete kaitset

Isikuandmete kaitse on oluline küsimus, millele me pöörame oma tegevuses erilist tähelepanu. Me töötleme veebilehtede külastuste käigus kogutud isikuandmeid konfidentsiaalselt ja rangelt vastavalt Eesti isikuandmete kaitse seadusele.

Robert Bosch OÜ, Kesk tee 10, Jüri alevik, Rae vald, Harju maakond, 75301, Eesti vastutab

töödeldavate isikuandmete eest.

Andmekaitse ja infoturve on meie ettevõtte tegevuspõhimõtete osa.

Robert Bosch OÜ veebileht võib sisaldada linke teistele veebilehtedele, mida käesolev andmekaitseavaldus ei hõlma.

Isikuandmete kogumine ja töötlemine

Kui külastate meie veebilehti, kogutakse järgmist teavet: IP-aadressid, veebileht, millelt te meie veebilehele tulite (viitaja), vaadatud lehed, allalaaditud failid (allalaadimised), vaadatud videod/kuulatud helifailid, klõpsatud lingid, otsingusõnad või fraasid (otsingud veebilehel), külastuse kestus, kasutatav veebilehitseja jms. Kui tulete meie veebilehele internetireklaami, nt bänneri, videoreklaami, otsingumootori reklaami jms kaudu, siis salvestame ka selle, milline reklaam ajendas teid Boschi veebilehti külastama. Sel viisil saadud teave võimaldab meil oma veebilehti optimeerida ja neid veelgi paremini külastajate vajadustega kohandada.

Lisateabe saamiseks või märkuste korral meie küpsiste kasutamise põhimõtete kohta pöörduge Robert Bosch SIA poole:RBSN/GM-BS, Zeltinu street 131, Marupe, LV-2167, Läti.

Küpsiste kasutamine

1) Boschi küpsised

Bosch kasutab küpsiseid ja aktiivseid komponente (nt JavaScript) selleks, et jälgida külastajate eelistusi ja kohandada oma veebilehtede disaini.

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse teie arvutisse, kui külastate meie veebilehte. Soovi korral võite küpsised igal ajal kustutada. Selle tulemusena ei pruugi aga mõned funktsioonid enam kasutatavad olla. Küpsiste kustutamise kohta leiate teavet oma veebilehitseja funktsiooni „Abi” alt.

Bosch võimaldab küpsiste kasutamist kontrollida. Selleks klõpsake jaluses olevale lingile „Küpsiste seaded“. Lingi „Küpsiste seaded“ kaudu leiate lisateavet kasutatavate küpsiste kohta. Lisaks saate määrata, milliseid küpsiseid te soovite kasutada.

1. etapis (vajalik) ja 2. etapis (mugavus) mõõdetakse anonüümselt külastatavust, kasutades nn seansiküpsiseid. 3. etapis (statistika) salvestatakse kuni 12 kuuks teie arvutisse küpsis.

2) Kolmandate isikute küpsised

Mõned Boschi veebilehed sisaldavad sisu ja teenuseid teistelt sisuteenuste pakkujatelt (nt YouTube, Facebook, Google, Twitter), kes võivad omakorda kasutada küpsiseid ja aktiivseid komponente. Bosch ei saa mõjutada isikuandmete töötlemist nende pakkujate poolt.

Pange tähele, et kasutatavate küpsiste seadete määramise võimalus, mida pakub Bosch, ei mõjuta teiste sisuteenuste pakkujate (nt YouTube, Facebook, Google, Twitter) küpsiseid ja aktiivseid komponente.

Teavet teie andmete käsitlemise kohta leiate vastava sisuteenuse pakkuja veebilehelt.

Veebianalüüsi tarkvara Webtrends kasutamine

Veebilehtede kasutamise analüüsimiseks kasutab Bosch programmi Webtrends.

Juurdepääsuandmed registreeritakse anonüümsena, nii et neid ei saa kasutajaga siduda. Eelkõige saavutatakse see IP-aadressi anonüümseks tegemisega.

Veebilehtede kasutamise analüüsi võimaldamiseks kasutatakse küpsiseid. Eelkõige võimaldab see Boschil parandada andmete kvaliteeti. Andmed veebilehtede kasutamise kohta edastatakse anonüümsena statistikaserverisse (statse.webtrendslive.com), mille haldaja on Webtrends Inc, 555 SW Oak Street, Suite 300, Portland, OR 97204, USA (“Webtrends”) Ameerika Ühendriikides.

Juurdepääs nendele anonüümsetele andmetele on üksnes volitatud isikutel.

Sotsiaalmeedia pluginate kasutamine seoses sotsiaalmeediaga

1) Facebook

Boschi veebilehtedel kasutatakse ettevõtte Facebook Inc. (Palo Alto, CA, USA) hallatavast sotsiaalvõrgustikust Facebook.com (Facebook) pärinevaid sotsiaalmeedia pluginaid (pluginad). Pluginad on tähistatud Facebooki logoga või nimetusega Facebook, Like (Meeldib) või Share (Jaga).

Kui külastate meie veebisaidi mõnda lehekülge, kus on sellised pluginad, siis algselt on need välja lülitatud. Pluginad on välja lülitatud seni, kuni klõpsate vastaval nupul. Pluginate lubamisel loote ühenduse Facebookiga ja annate nõusoleku andmete edastamiseks Facebookile. Kui olete Facebooki sisse loginud, saab Facebook seostada külastuse teie Facebooki-kontoga. Kui klõpsate vastaval nupul, edastab teie veebilehitseja selle teabe otse Facebookile, kus see salvestatakse.

Teavet selle kohta, milline on andmete kogumise ulatus ja eesmärk, kuidas Facebook andmeid töötleb ja kasutab, millised on teie õigused ja milliseid seadeid saate oma isikuandmete kaitseks määrata, leiate Facebooki andmekaitseteatisest.

Kui te ei soovi, et Facebook koguks meie veebilehe kaudu teie kohta andmeid, peate enne meie veebilehe külastamist end Facebookist välja logima.

2) Google+

Boschi veebilehtedel kasutatakse sotsiaalmeedia pluginaid (pluginad) sotsiaalvõrgust plus.google.com, mida haldab Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, Ameerika Ühendriigid (Google).Pluginad on tähistatud Google+ logoga või nimetusega Google+ või Google plus või +1.

Kui külastate meie veebilehe mõnda lehekülge, kus on sellised pluginad, siis algselt on need välja lülitatud. Pluginad on välja lülitatud seni, kuni klõpsate vastaval nupul. Pluginate lubamisel loote ühenduse Google’iga ja annate nõusoleku andmete edastamiseks Google’ile. Kui olete Google+ sisse loginud, saab Google seostada külastuse teie Google+-kontoga. Kui klõpsate vastaval nupul, edastab teie veebilehitseja selle teabe otse Google’ile, kus see salvestatakse.

Teavet selle kohta, milline on andmete kogumise ulatus ja eesmärk, kuidas Google andmeid töötleb ja kasutab, millised on teie õigused ja milliseid seadeid saate oma isikuandmete kaitseks määrata, leiate Google’i andmekaitseteatisest.Kui te ei soovi, et Google koguks meie veebilehe kaudu teie kohta andmeid, peate enne meie veebilehe külastamist end Google+-ist välja logima.

3) YouTube

Boschi veebilehtedel kasutatakse YouTube’i videoplatvormi, mida haldab YouTube, LLC (901 Cherry Ave. San Bruno, CA 94066 USA). YouTube on platvorm, mis võimaldab taasesitada heli- ja videofaile.

Kui soovite meie veebilehel mõnda sellist faili vaadata/kuulata, loob meie veebilehel olev YouTube’i-mängija ühenduse YouTube’iga, et tagada video- või helifaili tehniline edastus. Kui ühendus YouTube’iga on loodud, edastatakse andmed YouTube’ile.

Teavet selle kohta, milline on andmete kogumise ulatus ja eesmärk, kuidas You Tube andmeid töötleb ja kasutab, millised on teie õigused ja milliseid seadeid saate oma isikuandmete kaitseks määrata, leiate YouTube’i andmekaitseteatisest.

4) Twitter

Boschi veebilehtedel kasutatakse Twitter Inc. (795 Folsom St. Suite 600, San Francisco, CA 94107, USA) hallatavast sotsiaalvõrgustikust Twitter (Twitter) pärinevaid sotsiaalmeedia pluginaid (pluginad). Pluginad on tähistatud Twitteri logoga või nimetusega Tweet.

Kui külastate meie veebilehe mõnda lehekülge, kus on sellised pluginad, siis algselt on need välja lülitatud. Pluginad on välja lülitatud seni, kuni klõpsate vastaval nupul. Pluginate lubamisel loote ühenduse Twitteriga ja annate nõusoleku andmete edastamiseks Twitterile. Kui olete Twitterisse sisse loginud, saab Twitter seostada külastuse teie Twitteri-kontoga. Kui klõpsate vastaval nupul, edastab teie veebilehitseja selle teabe otse Twitterisse, kus see salvestatakse.

Teavet selle kohta, milline on andmete kogumise ulatus ja eesmärk, kuidas Twitter andmeid töötleb ja kasutab, millised on teie õigused ja milliseid seadeid saate oma isikuandmete kaitseks määrata, leiate Twitteri andmekaitseteatisest.

Välislinkide kasutamine

Boschi veebilehed võivad sisaldada linke kolmandate isikute veebilehtedele, mida haldavad sisuteenuste pakkujad, kes ei ole meiega seotud. Kui olete lingil klõpsanud, ei saa me lingil (näiteks linki sisaldava lehe IP-aadressi või URL-aadressi) klõpsamisel edastatavate isikuandmete kogumist, säilitamist või töötlemist enam mingil viisil mõjutada, kuna kolmandate isikute tegevus on oma olemuselt väljaspool meie kontrolli. Seega ei saa me võtta vastutust isikuandmete kolmandate isikute poolse töötlemise eest.

Isikuandmete kasutamine ja avaldamine ning eesmärgi määratlemine

Bosch või Boschiga lepingu sõlminud teenusepakkuja kasutab teie isikuandmeid veebilehtede tehnilise haldamise, kliendihalduse, tooteuuringute, Boschile saadetud päringute ja turustamisega seotud eesmärkidel ning ainult sellises ulatuses, mis on nende eesmärkidega seoses vajalik. Meie töötajad ja Boschiga lepingu sõlminud teenusepakkujad on kohustatud säilitama konfidentsiaalsuse ning järgima Eesti isikuandmete kaitse seaduse sätteid. Lisaks sellele tagatakse vastavus kõikidele asjakohastele tehnilistele ja korralduslikele meetmetele.

Turvalisus

Bosch kasutab turvameetmeid meie kontrolli all olevate andmete kaitsmiseks manipuleerimise, kaotsimineku, hävimise, loata juurdepääsu ja loata avaldamise eest. Meie turvameetmeid tõhustatakse pidevalt vastavalt tehnoloogia arengule.

Reklaam

Kui olete andnud meile sõnaselge nõusoleku oma isikuandmete kasutamiseks reklaami eesmärgil, kasutame teie edastatud isikuandmeid selleks, et anda teile teavet meie toodete ja teenuste kohta ning vajaduse korral kaasata teid toodete ja teenustega seotud uuringutesse. Kui olete andnud nõusoleku oma andmete selliseks kasutamiseks, kuid ei soovi enam Boschilt reklaami saada, võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta. Seejärel teie andmete kasutamine kustutatakse või vajadusel blokeeritakse, kui see peaks osutuma vajalikuks arvete esitamise või raamatupidamise jaoks.

Nõusoleku tagasivõtmine

Igal ajal võite tagasi võtta ka isikuandmete kogumiseks, töötlemiseks ja kasutamiseks antud nõusoleku.

Isikuandmed kustutakse, kui nõusolek nende säilitamiseks tühistatakse, kui isikuandmete teadmine ei ole enam selleks kasutusotstarbeks vajalik või kui isikuandmete säilitamine ei ole lubatud seadusest tulenevatel põhjustel.

Sellisel juhul teie isikuandmed kustutatakse. Arvete saatmise ja raamatupidamisega seotud andmeid see ei mõjuta.

Kontakt

Isikuandmete töötlemisega seotud teabe saamiseks, ettepanekute tegemiseks ja kaebuste esitamiseks võite võtta ühendust meie kontserni andmeturbespetsialistiga.

Kui vaatamata meie püüdlustele tagada andmete õigsus ja täpsus esineb teie andmetes ebatäpsusi, siis kõrvaldame need kohe vastavalt teie sooviavaldusele.

Andmeturbespetsialist

Karl Wiren
Karl.wiren@fi.bosch.com
Robert Bosch Oy
Äyritie 8 E
FI-01510 Vantaa
SOOME