Otse põhisisu juurde
Bosch Eestis

Bosch – AIoT tähenduse lahtiharutamine

The AIoT show – powered by Bosch

AIoT – tehisintellekti ja asjade interneti lähenemine – muudab lähiaastatel oluliselt meie elu. Aga kuidas? Ja mis see tegelikult on? Lühidalt öeldes ei ole seadmed nende kahe kombinatsioonis mitte ainult võimelised andmeid koguma ja analüüsima, vaid saavad ka nende põhjal tegutseda, otsuseid vastu võtta ja automaatselt õppida.

Mitmetes tööstusharudes ja sektorites juhitakse neid muutusi Boschi tehnoloogia abil. The AIoT Show powered by Bosch heidab kümne lühilooga pilgu selle aluseks olevale teadusele alates köögist kuni universumi kõige pimedamate tugipunktideni. Koos liigume sama eesmärgi – nutikama ja ühendatuma igapäevase elu poole.

The Bosch AIoT Show

Trailer

Tere tulemast "The AIoT show — powered by Bosch!"

Tutvuge meie kahe saatejuhiga Bosch Nordicust, Camilla ja Linda. Nad korraldavad 10 saadet AIoT kohta, millest iga osa pakub põhjalikku teavet konkreetse nutika lahenduse kohta.
Bosch & AIoT — a smart connection!

The Bosch AIoT show - Space

Kosmos

Kosmos

Kogu inimkonna ajaloo jooksul on kosmosesse reisinud veidi üle 500 inimese. Kuid paari järgmise põlvkonna jooksul muutub see arv igal aastal aina suuremaks. Käib kosmosevõistlus, mis tähendab, et kosmose ohutuks muutmine ei ole kunagi olnud suurem probleem. Selles AIoT Show osas kuuleme, millist tööd teeb Bosch selle nimel, et astronautide reisid nii praegu kui ka tulevikus ohutud ja turvalised oleksid.

The Bosch AIoT Show - Tervis

Tervis

Tervis

Oleme juba võimelised jälgima oma vererõhku, pulssi, veresuhkru taset ja palju muud, kuid kuidas nutikad ühendatud lahendused aitavad meil tulevikus tervemad olla? Selles AIoT Show osas tutvustavad Camilla ja Linda mõningaid nutikaid ideid, millega Bosch töötab, et hoida meie keha parimas võimalikus vormis.