Otse põhisisu juurde
Bosch Eestis

Bosch – AIoT tähenduse lahtiharutamine

The AIoT show – powered by Bosch

AIoT – tehisintellekti ja asjade interneti lähenemine – muudab lähiaastatel oluliselt meie elu. Aga kuidas? Ja mis see tegelikult on? Lühidalt öeldes ei ole seadmed nende kahe kombinatsioonis mitte ainult võimelised andmeid koguma ja analüüsima, vaid saavad ka nende põhjal tegutseda, otsuseid vastu võtta ja automaatselt õppida.

Mitmetes tööstusharudes ja sektorites juhitakse neid muutusi Boschi tehnoloogia abil. The AIoT Show powered by Bosch heidab kümne lühilooga pilgu selle aluseks olevale teadusele alates köögist kuni universumi kõige pimedamate tugipunktideni. Koos liigume sama eesmärgi – nutikama ja ühendatuma igapäevase elu poole.

The Bosch AIoT Show

Trailer

Tere tulemast "The AIoT show — powered by Bosch!"

Tutvuge meie kahe saatejuhiga Bosch Nordicust, Camilla ja Linda. Nad korraldavad 10 saadet AIoT kohta, millest iga osa pakub põhjalikku teavet konkreetse nutika lahenduse kohta.
Bosch & AIoT — a smart connection!

The Bosch AIoT show - Space

Kosmos

Kosmos

Kogu inimkonna ajaloo jooksul on kosmosesse reisinud veidi üle 500 inimese. Kuid paari järgmise põlvkonna jooksul muutub see arv igal aastal aina suuremaks. Käib kosmosevõistlus, mis tähendab, et kosmose ohutuks muutmine ei ole kunagi olnud suurem probleem. Selles AIoT Show osas kuuleme, millist tööd teeb Bosch selle nimel, et astronautide reisid nii praegu kui ka tulevikus ohutud ja turvalised oleksid.

The Bosch AIoT Show - Tervis

Tervis

Tervis

Oleme juba võimelised jälgima oma vererõhku, pulssi, veresuhkru taset ja palju muud, kuid kuidas nutikad ühendatud lahendused aitavad meil tulevikus tervemad olla? Selles AIoT Show osas tutvustavad Camilla ja Linda mõningaid nutikaid ideid, millega Bosch töötab, et hoida meie keha parimas võimalikus vormis.

The Bosch AIoT show - Industry

Tööstus

Tööstus

Selles AIoT Show osas keskendutakse tulevikutehastele. Alates robotipõhistest lahendustest põrandal kuni nutikate anduriteni, mis hoiatavad meid ohu eest ja suurendavad tõhusust, on Bosch tõesti 4.0 tööstuse liider.

The Bosch AIoT show - Wearables

Kantavad seadmed

Kantavad seadmed

1977. aastal tuli turule kõige esimene kalkulaator-käekell. Sellest ajast alates on seda peetud nutika kantava tehnoloogia esimeseks näiteks massiturul. AIoT Show’l saame teada, kuidas Boschi andureid rakendatakse nutikate ühendatud kantavate seadmete praegustes ja tulevastes põlvkondades, mida me kasutame eelolevatel aastatel parema vormi ja tervise saavutamiseks.

The Bosch AIoT show - Home

Nutikas kodu

Nutikas kodu

Meie kodudes on näha juba mõningaid nutika ühendatud tehnoloogia eeliseid, kuid see on alles pinnavirvendus. Boschi kaasabil toimuva AIoT Show selles osas saame teada, kuidas meie eluruumid muutuvad järgnevatel aastatel nutikamaks, turvalisemaks, mugavamaks ja jätkusuutlikumaks.

The Bosch AIoT show - Smart city

Nutikad linnad

Nutikad linnad

Kuna üha rohkem ja rohkem meist kolib linnadesse, on väljakutse muuta need neis elavate ja töötavate inimeste jaoks turvalisemaks, mugavamaks ja jätkusuutlikumaks suurem kui kunagi varem. Boschi kaasabil toimuva AIoT Show selles osas vaatleme mõnda võimalust, kuidas on lahendatud probleeme nutikate ühendatud seadmete ja võrkude abil – alates iseparkivatest autodest ja uuenduslikest liikluskorralduslahendustest kuni parema jäätmekäitluse ning puhta õhu algatusteni.

The Bosch AIoT show - Office

Kontor

Kontor

Keegi ei kahtle, et meie töökohad peavad olema võimalikult ohutud, turvalised ja mugavad. AIoT Show näitab meile, kuidas kõrgtehnoloogilised tuleohutussüsteemid avastavad suitsu ja tulekahju inimestest palju kiiremini ning kuidas omavahel ühendatud nutiandurid ja -kaamerad on abiks kõiges, alates õhukvaliteedi kontrollimisest kuni projektijuhtimissüsteemideni. Tänu sellele oleme õnnelikumad, tervemad ja tootlikumad!

The Bosch AIoT show - On the road

Teel olles

Teel olles

Kujutage ette, et saate oma autoga sõites vältida kõige hullemat liiklust, et sõiduk leiab parima parkimiskoha ja pargib end ise ning hoiatab vajadusel, millist viga parandada ja millal. Seekordses AIoT Show episoodis näidatakse viise, kuidas autojuhtimine muutub tänu ühendatud nutiseadmete arengule palju lihtsamaks ja mugavamaks.

The Bosch AIoT show - Agriculture

Põllumajandus

Põllumajandus

Maailma vanim tööstusharu põllumajandus saab ühendatud nutitehnoloogiast praegu ja lähiaastatel tõenäoliselt kõige rohkem kasu. Selles AIoT Show episoodis saame teada, kuidas andurid muudavad farmid turvalisemaks, tõhusamaks ja paremaks, et tulevikus toime tulla meid kõiki eesootavate raskustega.

The Bosch AIoT show - Agriculture

Põllumajandus

Tulevikus

Võib tunduda, et tuleviku kaamerad, mis «näevad» seinte läbi või autokapoti all, see on meie fantaasia värk, kuid tegelikult pole see üldse kaugel. Sellest AloT Show Boschi episoodist saame teada, kuidas järgmise põlvkonna sensorid ja kaamerad parandavad iga minut meie elust.