Otse põhisisu juurde
Bosch Eestis

Bosch Eesti käivitab esimest korda konkursi õpilaste käsitööoskuste edendamiseks

Kooli konkurss 2021

Et suurendada õpilaste huvi käsitöö eriala vastu, tutvustada neile uusimaid tehnoloogiaid ning pakkuda praktilist tuge Eesti koolidele, mis rakendavad tehnoloogia õppekava, korraldab Bosch Eesti esmakordselt koolidele konkursi „Õpi oskusi Boschiga“.

Konkurss toimub kolmes kategoorias – üld-, eri- ja kutseõppeasutused. Iga kategooria võitja saab 1000 euro väärtuses Boschi elektrilisi tööriistu tõhusamaks ja turvalisemaks tööks uute projektide elluviimisel.

Konkursi võitjad valib laekunud taotlusi läbivaatav žürii, samuti korraldab Bosch Eesti oma Facebooki lehel avaliku hääletuse. Konkursi žürii koosneb Bosch Eesti juhtkonnast ja spetsialistidest, lisaks teeb žürii töös kaasa Tallinna Ülikooli töö- ja tehnoloogiaõpetuse didaktika lektor ning Eesti Tööõpetajate Seltsi juhatuse esimees Andry Kikkull.

„Eestis on palju noori andekaid inimesi, kellel on loomingulised ideed ja osavad käed, aga pole alati kõiki vajalikke vahendeid oma ideede elluviimiseks. Seetõttu tahame anda sellise võimaluse – tutvustada kõige kaasaegsemaid elektritööriistu ja anda võimalus nendega töötada, et realiseerida oma tulevikuideed“,
ütleb Kaspars Kalviškis, Boschi peadirektor Balti riikides.

Konkursitaotluse saab esitada oma õppeasutust esindav „Tehnoloogia“ eriala õpetaja. Taotluse võib algatada ka õpilane või õpilasrühm. Taotlusvorm hõlmab tiitellehte, kuni 3000 tähemärgi pikkust teksti ning visuaalset materjali fotode ja /või videomaterjali näol. Tekst peab lühidalt kirjeldama kooli olemasolevaid tööriistu/elektritööriistu, sisaldama lugu lõpetatud projektidest ja saavutustest ning kavandatavatest tulevastest projektidest.

Taotluste esitamise tähtaeg on 15. oktoober 2021, saates e-posti aadressile koolikonkurss@lv.bosch.com teemaga „Kandideerimine kooli konkursile“. Konkursi reeglid on saadaval veebisaidil www.bosch.ee, rubriigis „Uudised ja lood“. Soovitame tungivalt enne taotluse saatmist tutvuda konkursi reeglitega täismahus!

*Tootja soovitatud jaehinnad koos käibemaksuga.

Konkurssi ja muid uudiseid kutsume jälgima Bosch Eesti Facebooki lehel:www.facebook.com/BoschEesti.

*Pakutavate elektriliste tööriistade valikuga saab tutvuda kodu ja aia ning ehi-tustööde tööriistade veebilehtedel.

Jagage seda teenuses:

Isikuandmete töötlemine

Konkursile avalduse esitades nõustuvad koolid, õpetajad ja õpilased, et nende lood ja fotod ja/või videomaterjalid võidakse avaldada Bosch Eesti veebisaidil www.bosch.ee, Bosch Eesti Facebooki lehel ja võitjate lood lisatakse pressiteatele, mis esitatakse meediasse.

Konkursil osaledes vastutab foto- ja videomaterjalide saatja materjalides esinevate inimeste nõusoleku eest neid avaldada või neid materjale konkursi raames kolmandatele isikutele edastada.

Sellel konkursil osaledes kinnitate, et olete lugenud EE Privaatsuspoliitikat ja andmekaitse teatist Bosch Eesti Facebooki kanalis ja nõustute auhinna saamiseks teie andmete edastamise ja töötlemisega.

Pressikontakt Eestis

Marina Blomniece
Kommunikatsioonijuht

Üldised küsimused Boschi kohta